VI Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdynia, Mikołaja Kopernika 34

Basia - ocena (1) Szkoła godna polecenia . Świetna młodzież , coraz fajniejsi , angażujący się... Basia Absolwent - opinia (1) Jako absolwent VILO mogę powiedzieć tylko jedno -nie popełniajcie mojego... Absolwent nie polecam vilo! (1) Skończyłam tę szkołę dwa lata temu, a wciąż żałuję, że do niej poszłam.... Patrycja
masakryczne liceum (1) nikomu nie polecam, ukończyłem w tym roku, mat-fiz na kiepskim poziomie.... Adi Polecam szkołę wszystkim uczniom i rodzicom! (3) Z doświadczenia własnego - szkoła wpaja odpowiednie wartości, kształtuje... pidżej Od pewnego czasu standard nauki w szkole spada. (3) Niestety, ale osoby, które zdają na maturze przedmioty niezgodne z ich... Luminar ODRADZAM! (5) Zdecydowanie odradzam wybór szóstki. Sama wybrałam tę szkołę kierując się... absolwentka Renomowana szkoła - co to właściwie znaczy? (2) Ludzie wybierają tą szkołę najczęściej poprzez wysoką pozycję w rankingach... uczeń VILO ja - opinia (4) Jestem pierwszy rok w tej szkole i bardzo mi się tu podoba. Dużymi plusami są... ja Świetna! (2) Jestem uczennicą VI LO. Trzeba przyznać, że dzieje się dużo. Przynajmniej raz... Anasha Trafny wybór (2) Jestem absolwentem VI-tki. Wspominam czasy nauki bardzo pozytywnie. W... Wojciech pytanie (1) Jak próg punktowy był w tamtym roku do mat-fiz?? Patrycjusz Super szkoła ! (1) Miałem możliwość iść do trójki jednak zdecydowałem się na sóstkę i nie... tegoroczny maturzysta Próg (1) do humanistycznej w zeszlym roku próg był 158... ale one w każdym roku są... ja PRÓG (1) wie może ktoś jaki był próg do humanistycznej klasy?? proszę o odpowiedź... ;) Agatta super klimat (1) brak presji i wyscigu szczurow jesli sie chce mozna sie wiele nauczyc :)... nacpa