Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Kat. B (2) Polecam serdecznie! Trzeba troszkę przypilnować formalności, ale szkoła... Michał Kat. c, c+E (1) Serdecznie polecam ośrodek Vektra! Kontakt z pracownikami i załatwianie... Klaudia B. Kat. A, p. Szymon Kiedrowski (1) Wspaniały instruktor z bardzo dużą wiedzą, cierpliwością i zaangażowaniem... Anna
Polecam C+E (1) Szymon Kiedrowski najlepszy instruktor na świecie! Ogromna wiedza, spokój i... Marta Szczerze polecam (1) Miła atmosfera, sympatyczne Panie w biurze a co najważniejsze Instruktor Pan... Marek Serdecznie polecam wszystkim OSK VEKTRA!!! (1) W OSK Vektra robiłem dwa kursy prawa jazdy - kat. C oraz C+E, i muszę... Michał D Polecam (1) super szkoła zdałem egzamin za pierwszym razem Andrzej Małkowski Kat. B (1) Instruktor Jacek Konop, polecam. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem.... K.A. kategoria D (1) Chialbym podziękować Ryszardowi.Egzamin zdany za pierwszym razem,choć miałem... Piotr W. Vektra na + (1) Jako kierowca z dziewięcioletnim stażem zdecydowałem się na samochód wyższego... Piotr G POLECAM PRAWO JAZDY KAT. D ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM !!! (1) W 100% polecam OSK Vektra. Szybko, łatwo i przyjemnie. Profesjonalizm,... Adam S Gorąco Polecam (1) Kat. D zdany za pierwszym razem. Wielkie podziękowania Dla Ryśka. Wielki... Paweł Ryszard Runowski kat. D (1) Szczerze polecam. Miałam niebywałe szczęście trafić na wspaniałego... Gosia Kat. C+E (1) Polecam kursy na samochody ciężarowe. Ze świeżo zdaną kategorią C przyszedłem... Mateusz C. Pan Maciek - instruktor (1) w czwartym kwartale 2017 r. miałem ogromną przyjemność poznawać tajniki jazdy... Paweł Kategoria D, NAJLEPSZY INSTRUKTOR PAN RYSZARD (1) Gorąco polecam naukę jazdy VECTRA a w szczególności instruktora Ryszarda... Tomek Polecam instruktora Adriana - najlepszy instruktor. (1) Robiłam kat. B . Nie mogłam trafić lepiej . instruktor Adrian od początku... Natalia Szymon (1) Z laika motocyklowego Szymon zrobił instruktora kat.A. Lepiej trafić nie... Paweł Kategoria A (1) Przychodząc na kurs nie miałam pojęcia o motocyklach. P. Szymon Kiedrowski... Lena Kat. C, C+E (1) Jestem bardzo zadowolony z kursu w Ośrodku Szkolenia Kierowców Vektra. Moim... Mateusz