Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Kat. B (1) Świetna szkoła, bardzo dużym plusem jest e-learning dzięki któremu można... Karolina KURS NA INSTRUKTORA NAUKI JAZDY (1) Ukończyłam kurs na instruktora nauki jazdy w OSK "Vektra". Wybrałam tą szkołę... Agnieszka Kurs na kat.B (1) POLECAM OSK ,,VEKTRA'' kurs rozpoczęłam w wakacje, teorii uczyłam się... DOMINIKA
Kurs na instruktora nauki jazdy (1) robiłam taki kurs właśnie w Vektrze i szczerze polecam. Bardzo profesjonalna... Ania Kategoria C (1) Jestem bardzo zadowolony z usług tej szkoły a najbardziej z profesjonalnego i... Daniel kat. A - polecam ten OSK (1) Po przebytym kursie, jedyna ocena jaką mogę wystawić dla szkoły to 6+ za... agnieszka Egzamin za 1 razem (1) Właśnie jestem po egzaminie na instruktora nauki jazdy. Doskonale... Piotr Instruktorzy kateorii prawa jazdy (1) Wychodzi na to że w tej szkole jest tylko pan Szymon który jak widać jest... absolwentkam Polecam na kat.A (1) Polecam ośrodek, Pan Szymon Kiedrowski bardzo dobrze potrafi przygotować... Wilku Kategoria C (1) Szczerze polecam. Egzamin zdany za pierwszym razem. Instruktor Pan Szymon... Patryk Kategoria A (1) Najlepsza szkoła w Trójmieście!!! Polecam!!! Po nauce w innej trójmiejskiej... Halina kat. AM (1) Bardzo dobre przygotowanie do kat. AM. Polecam w szczególności P.Szymona... Michał Andrzej - opinia (1) Podziękowania za profesjonalne przygotowanie Mnie do egzaminu kat. C i C+E.... Andrzej Najlepszy OSK w trójmieście! (1) Gorąco polecam skorzystanie z usług tego ośrodka do szkolenia kierowców.... Adrian Michajłowski Kategoria C+E, NAJLEPSZY INSTRUKTOR MACIEK (1) Gorąco polecam naukę jazdy VECTRA a w szczególności instruktora Maćka!... Łukasz Najlepszy OSK w Trójmieście (1) Najlepszy OSK do którego mogłem trafić. Jazdy miałem z najbardziej cierpliwym... ŁUKASZ C i C+E (2) Jestem z Gdyni i brałem dodatkowe jazdy po Gdańsku z Panem Szymonem. I to mi... Mariusz Zdecydowanie polecam (1) Świetne przygotowanie do egzaminu, indywidualne podejście do kursanta... Sandra prawo jazdy kat. C (1) Chciałbym bardzo podziękować panu Szymonowi z OSK VEKTRA za profesjonalne... Piotr Instruktor (1) Polecam szkołę. Uczyłem się w niej na instruktora jazdy i zdałem za pierwszym... Adam