Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

kategoria E (1) Polecam ten ośrodek wszystko super.Pan Maciej instruktor,co się będę... Łukasz kategoria E (1) Profesjonalnie w 100% . po 18 latach jeżdżenia solówką przyszedł czas na... dafmania OKS Vektra (2) Witam! Ja takze polecam Pana Włodka - profesjonalizm w każdym calu!!!! Gosia
Konkretnie i Profesjonalnie (1) Polecam szkołę VEKTRA. Wyjątkowo klarowne i konkretne przedstawienie... MINIO Świetna szkoła! Polecam (1) Dzisiaj zdałam egzamin na kat A za pierwszym razem! Serdecznie polecam tę... Kasia Kategoria A (1) Mimo braku jakiegokolwiek doświadczenia w jeździe na motorze egzamin... Maciek polecam (1) uczyłem się zdać egzamin kat.A instruktor Szymon zrobił wszystko co trzeba.... grzesiek POLECAM!!!! (1) Mogę z czystym sumieniem polecić OSK Vektra każdemu kto pragnie zostać... Jarek H. Polecam! (1) Ośrodek godny polecenia. Profesjonalna i miła obsługa. Zdałam egzamin na kat.... Gosia 3xP (1) Profesjonalny-Przyjazny-Polecenia godny. Pan Szymon nauczył mnie jeżdzić na... Kazik Rewelacja (1) Mimo kilku prób w różnych szkołach jazdy w Gdańsku,Polecam Panią Paulinę i... A.U Kuba - opinia (1) Naprawdę polecam ten ośrodek a jeżeli zastanawiacie się nad wyborem... Kuba POLECAM!!! (1) Uderzajcie w ciemno, szczególnie do rewelacyjnej Pauliny Kalisz, która poza... Kamila M. Super instruktor - Pan Włodek! (1) Gorąco polecam OSK Vektra ze względu na wysoki poziom nauczania i... Dziewczyna POLECAM !!! (1) Ja robiłem w Vektrze prawko kat D, przewoz osob i teraz mam zamiar wlasnie... Michal A kategoria C? Ktoś ma jakąś opinię, kogoś poleca do nauki? (1) Nie ma tu opinii na temat kat.C, więc może mógłby ktoś napisać coś w tym... Mirek za pierwszym razem :) (1) Gorąco polecam OSK Vectra. Zdałem za pierwszym razem! Serdeczne podziękowania... Maciek M. Niby dobrze, ale... (2) Też robiłam kurs w "Vektrze", część teoretyczna super. Pan Władek zabawny,... Jula OSK Vectra (1) Gorąco polecam OSK Vectra. Przemiłe Panie w sekretariacie. Doskonałe... Agata Pan Andrzej:) (1) O samym ośrodku nie jestem w stanie wydać opinii, jednak o instruktorze Panu... Aga