Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Zdałam za pierwszym podejściem! (1) Polecam, zdałam za pierwszym podejściem, choć jestem osobą bardzo szybko... Kursantka Saoirse - opinia (1) Mam co do Vectry mieszane uczucia. To znaczy z jednej strony nie mam... Saoirse kat.B - za 4 razem (1) Zdałem za 4 razem, ale dwa razy to był mój błąd, a raz taki egzaminator się... serek
kat C a następnie E (1) tomek instruktor na kat c jest super. polecam jazdę i naukę z nim.prawko... tomek "C" (1) Robiłem kat. C. Zdałem za pierwszym razem, dzię ki świetnemu instruktorowi.... Wojtek Gorąco polecam OSK Vectra! (1) Niedawno ukończyłam częśc teoretyczną,zajęcia prowadził Pan Włodek,potrafił... Girl gorąco polecam (1) kurs ukończyłam w 1999roku egzaminy zdałam za pierwszym razem,Jazdy miałam z... joanna krawczyk Dziękuję Panu Leszkowi!!!! (1) Polecam wszystkim szczerze ten Ośrodek!! Bardzo dobre przygotowanie... Iza suuuuuuper (1) Wszyscy na forum chwalicie jakiegoś tam pana Leszka, a co z innymi... I. Szkółka Vectra -świetna sprawa:)) (1) Polecam wszystkim instruktorów, którzy tam jeżdżą, a konkretnie pana Leszka,... Agatka Poprostu Super ! (1) Ośrodek OK - wykłady treściwe a jazdy poprostu SUPER . Gorąco POLECAM pana... MAGDA GORĄCO POLECAM!!! (1) Jazdy ukończyłam w marcu, ZDAŁAM EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM!!!! Jazdy... Klaudia. Po prostu skutecznie i milo... (1) Zmienilem osrodek na Vektre z Auto Szkoly Pana Szopnego. Nie bede sie z... Tadeusz Oskar Z. POLECAM! (1) Zdałam a pierwszym razem - to chyba mówi samo za siebie. Naprawdę szczerze... joolia NIE POLECAM!!! (1) Na pewno nie moge powiedzieć złego słowa na przesympatyczną panią sekertarkę... Helenka