A mi się podoba! (1) Dziwie się opinii kogoś z turystyki, bo ja też ją studiuje i mam zupełnie... Gosia Studia podyplomowe z Brand Menagmentu (1) Kierunek bardzo ciekawy, Piotr Bucki jest rewelacyjnym wykładowcą. Bardzo... K. dno totalne, a nie szkoła wyższa! (1) Obecnie jestem na 3 roku turystyki i rekreacji - specjalizacja turystyka... studenta 3 roku TiR
Super (1) Nowy kampus jest super. Pierwsze zajęcia ok. Ogólnie organizacja na plus. Oby... Zuza Polecam (1) Jestem jak najbardziej zadowolona. Wykwalifikowana kadra oraz dobry poziom... Kasia Informatyka inż. (1) Hej, chciałem zapytać osoby, które studiują ten kierunek o opinie na jego... user_138513286568 Nie polecamm Drogo !! (1) Nie polecam... Wykładowcy z przypadku, nic innego tylko " robimy projekt" .... Nina Zadowolona (1) Studiuję Prawo i jestem bardzo zadowolona. Wykładowcy potrafią przekazywać... Beata Dobra szkoła (1) Studiowałam turystykę zaocznie, POLECAM. Szkoła na pewno nie dla nieuków,... Kaśka staże (1) bardzo fajną opcją dla studentów są staże płatne organizowane przez szkołę,... Karolina WSB jest super! (1) Ukończyłam studia licencjackie na zarządzaniu i jestem bardzo zadowolona.... Małgorzata Bankowa jest ok! (1) Jestem tegorocznym absolwentem WSB. Poziom na uczelni jest taki sam jak na... Tomek Stosunki Międzynarodowe / Biznes Międzynarodowy (1) Witam serdecznie Poszukuję opinii o poziomie , doświadczeniach dotyczących... Ola studentka - opinia (1) Zaliczenie przedmiotu w tej szkole graniczy z cudem. Profesor w swoim... studentka NAJGORSZA UCZELNIA W TRÓJMIEŚCIE - KIERUNEK TURYSTYKA (1) Moja opinia dotyczy kierunku turystyka. To katastrofa! Prowadzący zajęcia... Kamil Beznadzieja (1) Jestem na 4 semestrze i niczego, dosłownie niczego się nie nauczyłam.... Juzniestudentka moje oczekiwania były inne (1) Jestem na 2 roku. Nie wiem jak to wszystko opisać. Poziom nauczania: tylko... zawiedziona poleca, bo (1) - ciekawe zajecia - fajne poczekalnie /miejsca studentow - mile panie w... lalalaly WSB czy UG? (3) Słyszałem wiele złego o UG(konkretnie wydziale ekonomicznym); że na... Kamil roboty, nie ludzie (2) musiałam zrezygnować ze studiów ze względów finansowych- straciłam pracę, a... elka