Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. (1) Moja przygoda z WSB w Gdańsku zaczęła się już jakiś czas temu. Do plusów na... Ewa jestem na nie (1) Uczelnia niestety bardzo droga, potrafią odwołać zajęcia tego samego dnia.... Dominik WSB - Informatyka (3) Pytanie do ludzi co są/byli na informatyce na WSB, co uważacie? Maturzysta
Polecam (1) Studiowałem na UG i WSB. WSB ma dużo wyszy poziom nauki i kultury... irek Julia (1) Uważam, że uczelnia jest godna polecenia. Studenci są dobrze traktowani przez... Julia praca po WSB (1) Hej :) a ja mam pytanie do absolwentów WSB (głównie kierunek logistyka ale i... dzasta ile osób jest na kierunku Menager BHP (1) Orientuje się ktoś ile mniej więcej jest osób na kierunku zarzadzanie -... hanna worewie (2) Wyższa Szkoła Bankowa jest super POLECAM KAŻDEMU. Wojtek PARKING WSB Gdansk (1) Odwieczny problem z parkowaniem w wekendy ochrona odsyla z kwitkiem nie ma... Uczelnia godna polecenia :D (1) Uczelnia jak najbardziej godna polecenia. Zajęcia odbywają się w nowym... Kazik Ta uczelnia to jakiś żart... (2) Użeranie się z wykłądowcą który nie przepuszcza studentów bo nie,ma po prostu... Zirytowana studentka podyplomówka z Social Media (1) Obecnie studiuje na kierunku Social Media i e-marketing. Jestem bardzo... Zadowolona studentka LOGISTYKA WSB (2) Jestem tegorocznym absolwentem WSb na kierunku logistyka. Właśnie się... METAL NIE ZAPISUJCIE SIE NA TEJ UCZELNI NA KIERUNEK BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE !!!! (2) Tragedia. Kosmos jakiś. Nie obronić się, bo Promotor sobie wyjeżdża lub sie... Noncia Studiowałem grafikę i multimedia. Ciężko polecić. (1) Właściwych zajęć z grafiki był JEDEN semestr. I niestety wiele pomimo... Grafik Szczerze polecam (1) Studiuję na drugim roku Finansów i Rachunkowości. Wbrew ogólnej opinii jaka... Xyz NIE POLECAM!!! (1) Nie polecam. Skoda czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów!!! Wybrałam... student Zadowolona studenta (1) WSB to porządna szkoła wyższa, mogę ją polecić każdemu z czystym sercem. zadowolona Polecam - student na I miejscu (1) W WSB student jest na I miejscu, również w Dziekanacie :-) Poziom jest ok.... olo Super (1) Skończyłem tam IiE. Pomimo tego ze po licecjacie nie robiłem magisterki To... Absolwent