brak kadry (2) Teraz sprzedają prawo reklamując się, że mają absolwentów prawa, a tu guzik.... Kala rafells - opinia (1) Studia na WSB to przede wszystkim inwestycja w rozwój zawodowy.Zajęcia mają... rafells Nie polecam - oskubią Cię z pieniędzy (2) Zdecydowanie nie polecam, nie ukończyłem szkoły i zostałem skreślony z listy... A.
Uwaga na czesne... (3) nie mam zamiaru rozpisywać się nad poziomem nauczania, ponieważ nie mam go z... emi Podyplomowe studia Public Relations (3) Niestety nie polecam tego kierunku przyszłym zainteresowanym. Wykłady dotyczą... Anonimowy Specjalista (2) Ja powiem krótko - Polecam. Studiowałem Informatykę a dokładnie sieci i bazy... robie swoje i jest dobrze Studia podyplomowe na WSB - tłumaczenia prawniczo - ekonomiczne w języku angielskim (3) Czy waszym zdaniem warto wybrać ww kierunek na WSB czy lepiej na UG? Jaki... studenT WSB 1 na pomorzu w perspektywach 2011????? hahha (3) co to ma byc ja sie pytam? sprawdzilam te rankingi a tu niespodzianka wsb... ladylike234 Polecam (2) Polecam w 100%, bardzo wysoki poziom nauczania prezentowany szczególnie... Ignacy Polecam PR (4) Skończyłam ten sam kierunek w WSB "PR i marketing partnerski", ale przed... Atomówka Do wszystkich ktorzy twierdza że WSB to uczelnia na poziomie (3) Nie mam zamiaru tu nikogo obrażać , ale wasze poglądy na temat poziomu... Pawelec To szkoła porównywalna z UG czy PG (2) wiem bo skończyłam moje ukochane PG, podyplomówkę robiłam n na UG a teraz w... Pearl Nie polecam. (3) Miałem tą przyjemność a może nie przyjemność studiowania w tej szkole. Udało... Karol Informatyka i multimedia (3) Chciałbym się czegoś dowiedzieć o kierunku Informatyka i multimedia. Jaki... LidiaM WSB kontra UG- dylemat maturzysty... (4) czytając komentarze poniżej umieszczone mam dylemat.. Jedni piszą, że... tegoroczna maturzystka polecam (4) Gorąco polecam tą uczelnie. Jest naprawdę wysoki poziom nauki (wiem o tym, bo... kasiunia SKANDALICZNY POZIOM ....!!!! (3) Po I błędne informacje przy zapisie! nie otrzymałam teczki z informacjami,... 1 WSB jest spoko (3) w porównaniu do innych uczelni wsb jest na prawde wysoko. przede wszystkim... Asia WSB.. (1) Mamy pytanie związane z uczelnią WSB w Gdyni. Czy na tej uczelni obowiązuje... Gosia. Zadanka z Finansów Przedsiębiorstw (1) Kapitał całkowity spółki X wynosi 1000 u.j a roczny EBIT 200 u.j . Zadłużając... mysza1