Prośba o informację (1) Właśnie złożyłam podanie na zaoczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Mam małe... Gośka a ja polecam (1) Jestem na drugim roku studiów.Poziom nauczania jest napradwę bardzo wysoki.... kicia S.G. - opinia (1) Poziom: WYSOKI :P Jak zaczynałam było nas 519 osób, po pierwszym semestrze... S.G.
nie polecam (1) Poziom nauczania jest na przyzwoitym poziomie, nie jest tak łatwo zaliczyć... bezpodpisu bardzo fajna szkoła (1) polecam wam WSB. Jest to moja druga uczelnia - pierwszą była UG, którą w... ryszard11 jest fajnie (1) Jestem na drugim roku rachunkowości. Jedno mogę powiedzieć: pozim w tej... pysio SKANDAL (1) To jakaś wielka ściema!!! Na początku sierpnia dostałem list z gratulacjami,... o mało co student Dopiero zaczynam :) (1) Dopiero zaczynam swoja kariere w WSB. Jestem z Pruszca i wielu moich... Pruszcz Sprcjalności ze świata marzeń i baśni (1) Nie jest trudno ale ciężko bo na zaocznych zjazdy są w KAŻDY WEEKEND!... Student IiE (3 semestr) Super! (1) Czytając niektóre opinie dochodzę do wniosku, że piszą je ludzie, którzy... karcia tylko WSB (1) moje losy... próbowałam sił na PG...nie udało się ...nie mam umysłu... kara Nabijają stundeta w butelkę (1) Nie potrafią niczego zorgasnizować, w ostatniej chwili wycofują się z danego... V. Zwykła prywatna uczelnia (1) jestem studentem 4 semestru i moge z cała pewnościa powiedziec o WSB ze jest... niestacjonarny Polecam z czystym sumieniem (1) Jestem już na trzecim roku i nigdy nie żałowałam decyzji o studiowaniu w... atomówka WSB nie dla leniwych i malo ambitnych !!! (1) Wiele osób wychodzi z załozenia ze skoro placi sie za uczelnię to otrzyma... VIKTORUSEK Z DRUGIGO ROKU Jest OKey (1) Już wkrótce będę kończyć ta uczelnie, wiec moja wypowiedz jest podparta... ANGi