Wave

Dostawcy internetu

Gdynia, Amona 2

F Tankiewicz - opinia (1) Najlepszy internet jaki kiedykolwiek miałem polecam mam już trzy lata i nigdy... F Tankiewicz Andrzej - opinia (1) W odległości 100 km od trójmiasta internet działa bez zarzutu. Najlepsza... Andrzej Grzegorz - opinia (1) Internet często się zawiesza i każdego wieczora strasznie spowalnia. Są też... Grzegorz
Roman - opinia (1) Gorąco polecam stabilny, szybki i bezawaryjny internet, bardzo miła obsługa... Roman Angelika - opinia (1) Bardzo polecam internet z WAVE, nie zacina się, działa bez żadnych... Angelika Leszek - opinia (1) Polecam z czystym sercem jak na internet radiowy to śmiga aż miło. Wrazie... Leszek Mario - opinia (1) Polecam wszystkim. Na Wave nie można narzekać. Jestem z nimi chyba od... Mario Piotr - opinia (1) Od kilku lat bez żadnych problemów. Polecam;) Piotr Patryk - opinia (1) Mam od nich Internet od 3 lat i zdarzyła się w tym czasie jedna awaria, o... Patryk Przedsiębiorca Krynica Morska - opinia (1) Dzięki WAVE, od kilku lat mam możliwość posiadania internetu w Krynicy... Przedsiębiorca Krynica Morska Klaudiusz - opinia (1) Polecam , miałem obawy co do internetu radiowego, ale przekonałem się , i... Klaudiusz Justyna - opinia (1) Serdecznie dziękuję Pani Marcie za profesjonalną i bardzo pomocną obsługę.... Justyna Kamil - opinia (1) Dzięki WAVE, mam możliwość posiadania internetu w miejscu, w którym inni... Kamil Michał Jagielski - opinia (1) Super szybki internet :), od 2 lat korzystam jako miejscowy Gdynii i ani... Michał Jagielski Halina - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług. Szczerze polecam Halina Magdalena - opinia (1) Wave od wielu lat dostarczał mi internet. Dostępność internetu była zawsze.... Magdalena Paulina - opinia (1) Polecam, szybko sprawnie, internet bardzo szybki Paulina Natalia - opinia (1) Super, panowie przyjechali, założyli i działa bez problemów :) Natalia Sylwia - opinia (1) Szybki i stabilny internet, bardzo miła obsługa klienta Sylwia Andrzej - opinia (1) Z usług wave jestem bardzo zadowolony, internet radiowy działa bez uwag, a... Andrzej