Wave

Dostawcy internetu

Gdynia, Amona 2

Teresa - opinia (1) Polecam.. bardzo miła obsługa, szybka odpowiedź na zadawane pytania mailowe i... Teresa Agata - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Dwa razy mieliśmy problem z... Agata Daria - opinia (1) Polecam. Super oferta cena również adekwatna do usługi. Szybki kontakt. Daria
Andrzej - opinia (1) Polecam. Działa jak zwykle bezproblemowo. Andrzej Ula - opinia (1) Bardzo dobry internet ,działa bez problemu. Panowie którzy instalowali bardzo... Ula Łukasz - opinia (1) 5 lat poprawnej współpracy. Firma Wave na wiczlinie jak najbardziej daje radę. Łukasz Bartek - opinia (1) Od kilku lat korzystam i zawsze wszystko fajnie śmiga, jak są jakieś... Bartek Żukowo - opinia (1) Godny polecenia.Dobry kontakt z obsługą . Fachowo i bardzo sympatycznie. Żukowo Andrzej Wasowski - opinia (1) Od czasu do czasu sa problemy z dostepem (2x w ciagu 4 miesiecy). Cena... Andrzej Wasowski Hanna - opinia (1) Bardzo miła, pomocna i wyrozumiała obsługa, wszystko tak jak trzeba, szczerze... Hanna Magdalena - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Gdyby nie Wawe byłabym bez internetu, żaden inny... Magdalena Danuta - opinia (1) Korzystam z usługi od 2017 roku. W moim przypadku była to jedyna dostępna... Danuta Julia - opinia (1) Korzystam z usług Wave od wielu lat, awarie zdarzają się bardzo rzadko... Julia Bartek - opinia (1) Korzystam z uslug wave 7 lat- najmocniejsza strona jest dobra obsluga klienta... Bartek Zbyszek Tankiewicz - opinia (1) Witam testowałem już różnych dostawców internetu Wave to strzał w dziesiątkę... Zbyszek Tankiewicz Magdalena - opinia (1) Jestem nowa klientka póki co wszystko smiga. Bardzo mila obsluga biura. Magdalena Ola - opinia (1) Z całego serca polecam usługi Wave. Świetna obsługa i szybkie terminy... Ola Nieznany - opinia (1) Bardzo dobra firma, polecam. Wykonują świetną pracę Nieznany Anka - opinia (1) Nie wiem skąd takie negatywne opinie. Internet mam od 2018, niestety tam... Anka Edyta - opinia (1) Jak dla mnie super internet. Technicy bardzo uprzejmi i znają się na rzeczy.... Edyta