Wave

Dostawcy internetu

Gdynia, Amona 2

Dawid - ocena (1) Ogółem dramat od kilku miesięcy. Jak zrobili swoją super modernizację w... Dawid Marcin - ocena (1) dramat! co chwile brak dostępu do internetu. Jeśli znacie innego sensownego... Marcin Dominika - ocena (1) Bardzo fachowa i kompetentna obsługa klienta na każdym kroku. Internet działa... Dominika
Maciej - opinia (1) Jestem w tej sieci parę lat . Dawniej było dobrze bez specjalnych problemów... Maciej Seweryn - opinia (1) Fachowa obsługa i montaz. Internet działa bardzo płynnie. Seweryn Andrzej - opinia (1) Fachowa i kompetentna obsługa na każdym etapie realizacji zlecenia. Super . Andrzej Karol - opinia (1) Bardzo fachową obsługa instalacja przebiegła szybko pozdrowienia dla monterów... Karol Joanna - opinia (1) Goraco polecam!!! Obsługa super, montaż bardzo sprawnie, pełen profesjonalizm. Joanna Natalia - opinia (1) Internet działa naprawdę dobrze. Cena miesięczna jest bardziej średnio wysoka... Natalia Wioletta - opinia (1) Internet działa bardzo dobrze ! Montaż bardzo szybki .Kontakt z klientem... Wioletta Paweł - opinia (1) Bardzo miła obsługa, wszystko konkretnie i szybko. Internet śmiga zgodnie z... Paweł Krzysztof Laskowski - opinia (1) Super, jesteśmy bardzo zadowoleni. Krzysztof Laskowski Angelika - opinia (1) Bardzo polecam jestem zadowolona Angelika Joanna - opinia (1) Internet działa bardzo dobrze, polecam ! Montaż bardzo szybki a Panowie... Joanna Marcin - opinia (1) Chodzi bardzo dobrze, prędkość na maksa jaka powinna być niski ping a to... Marcin Zibi - opinia (1) Profesjonalizm Śmiga zgodnie z oferta Zibi Kamil - opinia (1) Technik umówiony praktycznie z dnia na dzień, szybki montaż, internet działa... Kamil Michał - opinia (1) Cena nie najniższa, ale internet śmiga. Miało być 60Mb/s i na kablu jest 60,... Michał Lysiek - opinia (1) Jest oki polecam szybkość poprawna. Lysiek Piotr - opinia (1) Polecam Wave. Świetny kontakt z klientem. Szybki montaż. Internet śmiga. Piotr