Wodka....0,5 czy 0,7?? (4) Jak sadzicie lepiej na wesele kupic 0,5 butelki czy 0,7?? Just welon (16) jak sadzicie czy panna mloda powinna miec welon?? ja zastanawiam sie nad... anemonka Dj Jarek (1) Polecam swoje usługi .Dj Jarek -Mail musicservice@wp.pl Dj Jarek
Swiadkowie-spowiedz? (4) czy swiqadkowie powinni isc do spowiedzi? a jesli tak, to czy tez powinni na... olenka2 alfa centrum (14) te targi organizowane w alfa centrum to jakas sciema i porazka totalna anemonka wiązanka dla świadkowej (2) Słyszałam, że świadkowa powinna mieć taką samą wiązankę jak panna młoda,... blusia www.loren.gda.pl (2) ...PRZEPRASZAM - nie chciałbym abyście odebrały/odebrali źle tego tematu... mikas Gest (14) Odradzam szko0da czasu jajo KATASTROFA-buty (4) Hello! Mam kupione buty i wczotaj je wyprobowalam w tancu .... i doszlam do... olenka2 Czy któraś z Was korzystała z usług Karoliny lub Pani Izy - charakteryzatorki ? (1) Witam! Czy któraś z Was dziewczyny korzystała może z usług Karoliny -... Shape gdzie sa poradnie małeńskie w Gdyni (5) dziewczyny gdzie sa jakies w miare przyjemne poradnie w Gdyni ewentualnie w... paula Lukullus (3) Czy ktoś wie może coś na temat Lukullusa? W Gdańsku, na ul. Kartuskiej?... S.P. makijaż w Rumi (9) Czy ktoś może polecić godną uwagi makijażystkę (z dojazdem do... doris kwiaciarnie w Gdyni (6) Szukam dobrej kwiaciarni na terenie Gdyni ktora robi ladne wiazanki slubne. asia27 auto do slubu (3) skoda oktawia z kierowca i przystrojenie polecam kicia poszukuje auta (4) prosze o pomoc! chcialabym do slubu wynajac bialy, luksusowy samochod,... szaga PROFESJONALNE WIDEOFILMOWANIE (1) Profesjonalny montażysta, były pracownik telewizji nakręci i zmontuje... adrianpoturaj WIDEOFILMOWANIE CYFROWO, 3CCD, DVD,RANDKI, WYWIADY, DOŚWIADCZENIE (1) Polecam swoje usługi. Cyfrowa TRÓJPRZETWORNIKOWA kamera Sony, 14-letnie... FILMART Skrzypce w kościele (5) Poszukuję skrzypaczki do kościoła na ceremonie ślubną w pażdzieniku (okolice... marlena Wesele w Zwarowie (2) Postanowiliśmy zorganizować wesele w Zwartowie. Proszę o wszelkie opinie o... marlena