hotel lipce (1) czy ktos wie jak tam wesela kaja Makijaż, kosmetyczka (9) Szukam dobrej kosmetyczki. Może ktoś mi polecić swoją makijażystkę? Mieszkam... ito polecam osobiscie krawcowa (26) jesli ktos chce obejrzec jak wyglada moja sukienka slubna, to prosze napisac... gonia
.:: gdzie samochodzik ? Najlepiej starszy -retro (5) Witam :) Termin 21 sierpień. Szukam samochodziku najlepiej starszego modelu... Barti Weseele w Dworku w Bychowie (3) Czy ktoś z was był może na weselu w Bychowie? mam problem czy wybrac dobrą... Martyna a może Kielno? (8) hej, slyszeliscie moze cos o tej sali?czy jest tam gfajnie,nawet nie wiem czy... kessi a jesli w gdyni to gdzie?? (7) hej gdynianie :) wlasnie stoje przed wyborem miejsca na wesele, chcialabym... anemonka Zespół YACOTACO? (6) Czy zespół "YACOTACO" jest dobry? Tolo Fotografia Ślubna (5) Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej fotografie ślubne... wolf a co na wierzch? (7) Biorę ślub w marcu i mam problem: co mam założyć na suknię, żeby nie... roma Zna ktos zespół Samba (4) Grał ten zespół u kogoś na weselu? lu PROFESJONALNE WIDEOFILMOWANIE (1) Profesjonalny montażysta, były pracownik telewizji nakręci i zmontuje... adrianpoturaj Rzemieślnik (3) Była w Hotelu Rzemieślnik w Jelitkowie, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie... jasia Wesele w Cristal (1) Mial ktos, lub byl na weselu w Cristalu?? lu Jak poprosić ŚWIADKÓW? (7) Witam, Zastanawiam się jak pomysłowo poprosić o świadkowanie? Macie jakieś... MonikaJ welon i rekawiczki (8) poszukuje welonu krotkiego, najwyzej do ramion i bialych rekawiczek za... Agi hotelik lipce (3) czy ktos mial tam wesele prosze o opinie serdecznie dziekuje kaja Hotel NOVOTEL w Gdańsku (7) Czy ktoś był na weselu lub innej imprezie w Hotelu Nowotel w Gdańsku? Z tego... Izka zespół Samba na wesele? (5) Słyszałem o zespole Samba, który gra w "Róży wiatrów" w Gdyni. Orientuje się... tress kupie suknie (6) Dziewczyny czy moze dac znac gdzie mozna nabyc białą suknie na 172 38... carolcia