Wieczór kawalerski....:-)

Witajcie.....Na tym forum są prawie same Panie więc trochę mi głupio z takim Tematem wyskakiwać ,ponieważ nie chciałbym żadnej urazić, szczególnie dlatego ,że nie pojawił się jeszcze taki temat....Z drugiej strony to przecież forum dla narzeczonych....:-)Panowie jeśli to czytacie to piszcie śmiało co planujecie na wieczor kawalerski........Może wspolnie uda nam się zaplanować ten nasz niezapomniany i jedyny wieczór.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

przeciwnie,czysta jest lepsza razy od drinów

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

to prawda, ci pijacy smiecznie wygladaja tylko tego wieczora...nastepnego juz nie bardzo....dziewczyny maja natomiast taka niepisana regule,ze pija wino czy drinki...chlopaki jednak ciagna czysta,no i nie ma sie co dziwic,ze nastepnego dnia niewyraznie wygladaja......

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

oj cos wielkie wyszlo..przepraszam...
my mamy takie kolo fortuny z napisami : duzy lyk, maly lyk,wszyscy pija,pije osoba na prawo i tak dalej...to przy tym sie tak ubawilismy.tylko zdjewcia tego nigdzie znalezc nie moge

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Rosyjską można zastąpic tradycyjną grą w butelkę :) TYle że zamiast całusa będzie kieliszek z alkoholem :)
Słyszałam już, że takie imprezy kończą się nienajlepiej (ogromny kac) ale cała mniej pijąca reszta ma niezły ubaw

Jeszcze nie próbowałam, ale przyznam, że planuję :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

jeszcze takie cos znalazlam:
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

no wlasnie szperam w internecie,narazie znalazlam tylko na amerykanskich i brytyjskich stronach

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Super ta gra :) Nie wiesz gdzie można ją kupić?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Do Agusiap:

Czy uwazasz, ze Twoj facet naprawde niechetnie otwiera Playboya (czy inne pisemka, jak wpadna mu w reke;) lub omija szerokim lukiem strony internetowe z golymi lub nawet ubranymi pieknymi modelkami, aktorkami?

Bo piszesz, ze mu ladne kobiety 'nie robia'

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

moj narzeczony z kumplami bardzo czesto graja w gre podobna do tej:
image
to taka rosyjska ruletka,w 5 kieliszkach jest woda,w 1 wodka...
moze to tez dobry pomysl na rozkrecenie imprezy.
pamietam,ze kiedys siedzialam przy jednej z takich gier z zamiarem tylko i wylacznie robienia zdjec - byli tak zabawni,ze mialam tylko sile i czas na smianie sie - zadnych zdjec nie zrobilam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

no, jezeli chodzi o kabaret ewan to jakis czas temu mialam okazje tam wpasc ze znajomymi poniewaz moj Ł gral tam koncercik;) no i faktycznie panny sa moze i na poziomie i jak dla mnie mogly sobie chodzic z tymi golymi pupami i wszystkim w co je obdarzyla matka natura ale nie bylo mi do smiechu kiedy w pewnym momencie robiac swoj "pokaz" panna podeszla od tylu mojego Ł i kiedy on sie odwrocil wyladowal twarza prosto w jej biuscie. wiec ja osobiscie nie mam nic przeciwko wieczorom kawalerskim itp. ale nie chcialbym zeby wlasnie w tmym miejscu spedzil go Ł ze swoimi kumplami:) ale coz...zycie:))) najwazniejsze zebysmy zdrowi byli hihi:)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

no, jezeli chodzi o kabaret ewan to jakis czas temu mialam okazje tam wpasc ze znajomymi poniewaz moj Ł gral tam koncercik;) no i faktycznie panny sa moze i na poziomie i jak dla mnie mogly sobie chodzic z tymi golymi pupami i wszystkim w co je obdarzyla matka natura ale nie bylo mi do smiechu kiedy w pewnym momencie robiac swoj "pokaz" panna podeszla od tylu mojego Ł i kiedy on sie odwrocil wyladowal twarza prosto w jej biuscie. wiec ja osobiscie nie mam nic przeciwko wieczorom kawalerskim itp. ale nie chcialbym zeby wlasnie w tmym miejscu spedzil go Ł ze swoimi kumplami:) ale coz...zycie:))) najwazniejsze zebysmy zdrowi byli hihi:)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

http://www.rebel.pl/product.php/1,311/6375/Jungle-Speed.html

We wrzeszczu sklep jest na ul.Matejki 6
(mapka na stronie)

Gra jest super, im więcej osób gra i im więcej alkoholu (a co za tym idzie opóźnione reakcje) tym weselej i zabawniej :)

A jak juz ognisko i kiełabaski, to koniecznie gitara i śpiewnik z polskimi starymi dobrymi przebojami. Pod warunkiem, że ktoś lubi takie klimaty :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

ekstra pomysł z tym wyjazdem..sama podsune mojemy M. przynajmniej nie bede musiala go ogladac na kacu hihihi. a gdzie we wrzeszczu mozna zamowic jungle speed??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

agusiap81 napisała:
>>>

Jaka Ty jestes "wyluzowana":) Nie wiem czy Ci zazdroscic czy sie zalamac:) Jak mozna z podziwem wyrazac sie o tancu jakiejs panienki lekkich obyczajow i dawac na to pelne przyzwolenie przyszlemu mezowi?? Ja tego nie pojmuje..
Dla mnie wieczory kawalerskie jak i panienskie moglyby nie istniec. Nie odczuwam potrzeby "zegnania stanu wolnego" z prostej przyczyny: nie czuje, zeby slub byl jego koncem:)



KOBIETO zgadzam się z Tobą w 100% na szczęście Mój Facet nie chce mieć kawalerskiego

***
ciekawe jak to bedzie wygladac po slubie moze tez bedzie chodził w końcu go w tym popierasz moze bedziesz go wyganiac wieczorami jeszcze :)
to do tej dziewczyny która tak zachwalała extra striptizerkę
- mam nadzieję że się nie obrazisz ale ja tego ani trochę nie pojmuję

I TAK TO WASZ WYBÓR więc bawcie się dobrze

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

pomysl calkiem fajny... u mnie bedzie chyba z 15 osob... (same dziewczyny)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

a ta gra jungle speed?opowiedz troszku wiecej prosze,zaciekawila mnie bardzo

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

wiesz,fajne miejsce nad jeziorem,domek,cisza,najlepsi kumple,grill i browar - impreza na pewno sama sie zorganizuje.podsluchalam,ze moj narzeczony to wlasnie planuje z kumplami - i jakos nie szukaja niczego innego specjalnego.okazja taka,ze na pewno bedzie extra.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Do imprezy alkoholowej :) w takim gronie świetnie pasuje gra "jungle speed" ze sklepu rebel (zamawiasz przez e-sklep lub sklep we Wrzeszczu)
Dobra zabawa gwarantowana :)
Ile śmiechu prezy tym jest!
I nawet czasem bywa agresywnie ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

SŁUCHAJCIE....A JAKBY TAK ZROBIĆ WIECZÓR KAWALERSKI W JAKIMŚ DOMKU NAD JEZIOREM?(OCZYWIŚCIE BEZ TANCZĄCYCH PANIENEK).U MNIE BĘDZIE AŻ 7 OSÓB I NIE WIEM JAK TO MOŻNA ZORGANIZOWAĆ.WIEM JUŻ ŻE KUPIE SPORO ALKOHOLU ALE BĘDZIEMY TYLKO SIEDZIEĆ I PIĆ....MACIE JAKIEŚ POMYSŁY JAK MOŻNA ZORGANIZOWAĆ WIECZÓR W TAKIM DOMKU?....MYŚLAŁEM O OGNISKU Z KIEŁBASKAMUI ALE NIC INNEGO MI NIE WPADA DO GŁOWY...LICZE NA WAS....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wieczór kawalerski....:-)

Pozwolcie,że spróbuje to podsumować bo wątek robi sie strasznie długi. Jeśli ktoś ma potrzebe zorganizowania wieczoru kawalerskiego ze striptizerka to niech to zrobi. Z drugiej strony jeśli przyszly Pan/Pani mloda jeśli nie będzie sobie życzyła takich atrakcji to po prostu powie ze nie bedzie brałą w czyms takim udziału. Podobno taki wieczor to niespodzianka ale raczej przyszły pan mlody domyśla się co go czeka i może skonsultować się na narzeconą. Dużo piszecie tu o zaufaniu ale chailam tylko nadmienić że przeważnie na takich wieczorach konsumuje sie dużo alkoholu, oczywiście nie zawsze ale przeważnie tak sie dzieje wiec jak tu mówic o zaufaniu jeśli druga strona może praktycznie nie wiedzieć co robi i nawet tego nie pamiętać?! W mojej miejscowości raczej rzadko slyszy się o tego typu imprezach ale w rożnych miastach rożnie to wygląda. Wszystko zależy od tego z jakiej strony na to patrzeć bo oglądanie golych tancerek może być zdrowym odruchem i nie należy tego potępiać ale wszystko w gracicach rozsądku prawda?
Moim skromnym zdaniem każdy facet jeśli zdecydowal sie na ślub to chyba parę dni przed nie wskoczy do lożka tancerce erotycznej bo po co bylby wtedy ten ślub? Skoro chce przysięgać milość i wierność to obowiazuje to zarowno przed ślubem jak i po nie uważacie? A jeśli chce poobmacywać gołą panienke to coś chyba jest tu nie tak prawda? Zaczęłabym sie zastanawiać czy moja osob już mu nie wystarcza? Jeśli zrobi to przed ślubem to może po slubie też sobie urządzi takie atrakcje?

Ja osobiście chiałąbym spedzić ten ostatni wieczór z narzeczonym i naszymi przyjaciółmi nie koniecznie w towarzystwie roznegliżownych pań czy panów. POzdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy slub cywilny to wogole slub??? (207 odpowiedzi)

Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....