zablokowany zamek super lock (1) Witam Próbowałem dzisiaj wymienić wkładkę nie wnikając co to za drzwi. Gdy... Adam Drzwi z zamkiem SL Superlock (1) 16 lat uzytkowania i stałe poczucie bezpieczenstwa. Jedyny minus to problem z... Jerzy Skandaliczne podejście do klienta (1) Od trzech miesięcy próbuje umówić się na wymianę dwóch zamków. Od trzech... Wacław
ocena po piętnastu latach użytkowania (1) Polecam wszystkim drzwi firmy witex. Posiadam je około 15 lat.Nadal jestem... Maciej zakup drzwi antywłamaniowych (1) Dokonałem zakupu drzwi wejściowych w tej firmie. Usługa montażu bardzo... Paweł NAPRAWA DRZWI (6) Jestem rozżalona,zszokowana.Dnia 26,03,2015 poprosiłam o naprawę drzwi,owszem... KLIENT samosion - opinia (4) Nie polecam. Bardzo słaba obsługa. Wymagają płatności gotówką ale nie mają... samosion Zakup drzwi antywłamaniowych (1) Polecam firmę WITEX. Firma posiada w ofercie na prawdę bardzo dobre drzwi... Paweł z Gdańska M M - opinia (2) Ponad dwa tygodnie temu przyjęto moje zamówienie na wymianę wkładki w... M M moim zdaniem OK (1) Zamówienie, dostawa i montaż bez zarzutu. Wiedziałem czego chcę, choć... Robert zakup drzwi (1) Gorąco polecam tę firmę. Zamówiłem drzwi z usługą wymiany starych. Montaż i... cezary Naprawa drzwi? (1) Masakra Nie polecam nikomu kto ceni sobie normalna obsluge czyli w sumie... zwykly klient Nie cierpie tego co pelne beznadziei. (1) Nie chce oceniac calej firmy ale \"serwisant\" z nr tel ... jest... POKRZYWDZONY montaz zamka (1) mowilem sie z firma Witex na wymiane zamka po odbiorze mieszkania od... Marian