Włoszczyzna

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, prof. Stefana Myczkowskiego 1

Artem - ocena (1) Słabe jedzenie. Pizza sucha i mdła Artem Kasia - ocena (1) Najlepsza pizza w Gdańsku! Kasia Sąsiad - ocena (1) Zawsze zamawiam Tartuffo, niestety, jakby mnie trufli, jakaś biedniejsza, ale... Sąsiad
Monika - ocena (1) Jesteśmy z mężem częstymi gośćmi i nigdy się nie zawiedliśmy! bardzo dobre... Monika Witosz - ocena (1) Strasznie się zawiedlismy. Niska jakość składników. Spalony spod.raczej nie... Witosz kwr - ocena (1) Bezsprzecznie najlepsza pizzeria w Trójmieście, a nawet dalej. Zazwyczaj... kwr Cezary - ocena (1) Przeczytałem opinie już po zjedzeniu pizzy. Widzę sporo zazdrości wśród... Cezary Ola - ocena (1) Kiedys byla duzo smaczniejsza Ola Bartek - ocena (1) Dbają o jakoś składników i miła obsługę. Bartek Michał - ocena (1) Byłem wiele wiele razy, polecam Włoszczyznę z czystym sumieniem :) Michał Janina Bolewska - ocena (1) Pizza jest przepyszna. Polecam Janina Bolewska Somsiad - ocena (1) Przyjemna obsługa, pizza pyszna, cóż więcej chcieć? Somsiad Paul - ocena (1) Mistrzostwo! Zasadniczo nie lubię pizzy "na mieście" poza tą we Włoszczyźnie... Paul Filip - ocena (1) Bardzo dobrze, szybki, a do tego w niskiej cenie. Świetna lokazlizacja, ładny... Filip Mam - ocena (1) Najlepsza pizza w 3mieście! Mam Mati - ocena (1) Fajna atmosfera Świetna pizza Nic więcej nie potrzeba ;) Polecam Mati Art - ocena (1) Ta pizzeria nie dowozi! Niestety, bo produkty bardzo dobre ale dowóz to... Art Sorok - ocena (1) słaba pizza , nie wiem kto ją kocha ? Sorok 1 - ocena (1) na wynos, po przejsciu 100m do samochodu otworzylismy i okazalo sie ze... 1 dzierzy - ocena (1) najlepsza pizza w miesćie dzierzy