Jasnowidz Wróżka Kasella

Wróżka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 607C/3

Wróżka Kasella (1) Skorzystałam z pomocy Pani Kaselli za pośrednictwem mojej córki, która... Elżbieta Magiczna Kasella :-) (1) Trafiłam do Kaselli w momencie, kiedy poczułam, że doszłam do totalnej ściany... Daria Niesamowita Wrózka (1) Korzystałem z usługi pani Kaselli i jestem pod bardzo dużym wrażenie... Martin35
Stanąć na nogi. (1) Pani Kassella jest niesamowita osobą. Pełna ciepła i życzliwości. Ma dar... Zagubiona Edyta - opinia (1) Bardzo miły kontakt i atmosfera.Był to mój drugi kontakt z Kasellą.Wcześniej... Edyta Wróżba (1) Kontakt z wróżką był telefoniczny, rozmowa trwała około 30 minut, w jej... Facet Wiarygodna wróżka dobry anioł , bez zbędnego nawijania makaronu na uszy. (1) Witam serdecznie, chciałabym podzielić się moim doświadczeniem po spotkaniu z... Anna Re Kasella (1) Byłam niedawno u wróżki Kaselli. Jest to bardzo miła, ciepła i oddana temu co... M Co kto lubi (1) Niestety, po skorzystaniu kilka razy dochodzę do wniosku, że Kassela mówi to... S Brak słów by ocenić (1) Trafiłem do Kasi w okresie totalnego pogubienia się w życiu , samych porażek... wdzieczny Niesamowicie ciepła osoba, konkretne wskazanie problemów, rozwiązań (1) Dzisiaj miałam przyjemność poznać niesamowitą osobę, Kasellę. Polecam... Beata Skowrońska Najbardziej magiczne spotkanie w moim życiu (1) Powiedziała prawdę o mnie, mojej rodzinie i partnerze z którym jestem... ja Wizyta u pani wróżki (1) Dzisiaj pierwszy raz jako osoba bardzo dorosła ,skorzystałam z wróżby,Muszę... Renia Jasnowidz Kasella (1) Możecie wierzyć lub nie. W ciągu miesiąca po oczyszczaniu mój partner zmienił... Monika Boska! (1) Sympatyczna, uśmiechnięta, pełna pasji, zaangażowania i pozytywnej energii... M. Połowicznie (1) Kontaktowałam się mailowo z wróżką. Zapłaciłam za udzielenie odpowiedzi na... Klaudyna Karolina - opinia (1) Spotkałam się z panią Kasią w słabym momencie swojego życia i szczerze mówiąc... Karolina Polecam! (2) Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Kasella jest wspaniałą, życzliwą osobą i... Asia KF - opinia (1) Najważniejsze z wizyty jest to że informacje przekazywane przez Panią... KF Cudotwórczyni (1) Kiedyś ktoś powiedział, że lepiej pójść do wróżki raz do roku niż do... M