Jasnowidz Wróżka Kasella

Wróżka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 607C/3

Aga - opinia (1) Odwiedzam Panią Kasię od jakiegoś czasu jestem zachwycona nie tylko... Aga Anne - opinia (1) Wróżka Kasella to złoty człowiek. Trafiłam do niej w bardzo złym stanie.... Anne Ewelina - opinia (1) Jesli szukacie dobrej wróżki, to jak najbardziej polecam Kasellę. Pierwszy... Ewelina
Ela - opinia (1) Byłam u wróżki Kaseli około miesiąc temu wspaniała kobieta, a dwie rzeczy o... Ela Promyk - opinia (1) Do wróżki ludzie chodzą zazwyczaj na zakręcie życiowym, ja też jestem w takim... Promyk byłam (3) Byłam u wróżki na wróżeniu, rozłożyła karty. 3 pierwsze zdania zbiły mnie z... xyz Magdalena - opinia (1) Pani Kasia jest wspaniałą , empatyczną i godną zaufania osobą. Jestem bardzo... Magdalena Małgorzata - opinia (3) Mi też wróżyła Pani Kasia ok. pół roku temu. Wydawało mi się, że sytuację na... Małgorzata Aleksandra - opinia (1) Powiem tak, przed wizytą u Pani Kasi podchodziłam z dużą rezerwą do takich... Aleksandra Katarzyna - opinia (2) Wróżka Kasella jest niesamowita!! Sprawdziło się to, co mówiła. A tak się... Katarzyna S - opinia (1) To dzięki Kasi uwierzyłam w siebie i swoje możliwości, bez niej nie... S Anna - opinia (2) Jestem bardzo pozytywnie i mile zaskoczona moją wizytą u Pani to była moja... Anna Angelika - opinia (1) Pani Kasia jest miła ciepło osobą której słowa sprawdzają się w 100 % polecam... Angelika Czytelnik - opinia (3) Serdecznie polecam Panią Kasella. Ja jestem bardzo zadowolona ze spotkań.... Czytelnik Sandra - opinia (1) Pani Kasia jest przemiłą osobą. Oczyszczanie jajkiem pomogło mi i moim... Sandra Ewa - opinia (2) Szczerez polecam - wszystko się sprawdza. Trafiłam do Kaselli w grudniu 2017... Ewa Aneta - opinia (2) Byłam u Kasi ok. 2 lat temu. Skorzystałam również z opcji oczyszczania... Aneta Julia - opinia (1) Wróżyłam sobie u Pani Kasi jakiś czas temu i niestety nic się nie sprawdziło.... Julia Jestem zachwycona (1) Do Kasi trafiłam w trudnych dla mnie chwilach. Byłam i na wrożeniu i na... Kasia jasnowidz,który widzi wszystko (1) Kasella widzi i wie wszystko .Od niuansów po sprawy wielkie i znaczące.... porcelain