Wypłaty 500+ część 4

Proponuję kolejną część,wątek 3 jest obszerny ,że aż trudno coś odnaleźć a zapewne z nowym okresem wypłat pojawią się nowe pytania
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

no i wszystko jasne... gdańsk chyba jako jedyny ośrodek wysyła pieniądze zgodnie z rozporządzeniem 25 dnia każdego miesiąca. inne ośrodki odchodzą od tych praktyk, a nasz kurczowo się ich trzyma. tak więc drodzy rodzice z Gdańska, świadczenie 500+ i zasiłek rodzinny w gdańsku wypłacane są w piątek 25/02/2022
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego mówię, że każdy ośrodek płaci inaczej. Nasz zazwyczaj tak 21 czasem 22 każdego miesiąca. Ten sąsiedni płaci jeszcze szybciej, tam mówią, że kasę potrafią mieć na koncie i 20.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem z gdańska. Widziałam że na stronie 25 wypłacają z funduszu alimentacyjnego a do tej pory było że nigdy 500 i fundusz nie szedł jednego dnia i z stąd moje pytanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd jesteś? Gdańsk wypłaca 25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy od danego ośrodka. My dostajemy kasę zazwyczaj 21 góra 22, więc nie mów, że zawsze 25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wypłaty 500+ część 4

Przelewy są zawsze co miesiąc realizowane 25 każdego miesiąca. jeżeli 25 wypada w sobotę lub niedzielę to pieniądze otrzymasz albo w piątek dzień przed, albo w poniedziałek dzień po. Zależy to od banku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wypłaty 500+ część 4

Czy ktoś wie kiedy w lutym wypłacają na konto bankowe świadczenie wychowawcze 500+?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko tutaj mowa o dziecku niepełnosprawnym ,taka madka ma zakaz pracy bo skoro dostaje na dziecko świadczenie pielęgnacyjne nie może pracować.Kazdy ma inną sytuację,dlatego każdy powinien zachować dla siebie swoje wywody nie znając czyjejś sytuacji życiowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Madki 500plus również chodzą do pracy, pracują w nadgodzinach ,na 3 zmianach ,by pogodzić pracę z wychowaniem dziecka,nie chodzą na chorobowe(wymieniają się zmianami z mężem, w pracy lub biorą urlopy gdy dziecko chore). Oprócz tego robią to samo co ty... Za 500 plus dziecka nie utrzymasz...Koszty są znacznie większe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wypłaty 500+ część 4

Oczywiście choroba dziecka nie wybiera .Ja jestem samotna mama ,a więc mogę liczyć tylko na siebie.Mam dwoje dzieci ,w tym jedno pełnoletnie na które 500+ nie otrzymuje ,a syn się edukuje nadal co mnie cieszy .Trzeba się nagimnastykowac nieźle aby było na wszystko.
Pani z urzędu sobie napisała tutaj kiedy są wypłaty,co z tego skoro nie myślą wogole o tym aby jakos ludziom ułatwić.Jezeli ja wiem ,że 23 zawsze jest wypłata to będzie dużo łatwiej.Rok temu,jakoś na wiosnę przecież była sytuacja,że do 24 miały być wypłaty a były chyba 27,jak zadzwoniłam i pytałam co się dzieje to myślałam ,że mnie Pani która odebrała zje przez telefon i usłyszałam ,że mają prawo wypłacić sobie do końca MSC pieniądze.Jak powiedziałam ,że wprowadzają ludzi w błąd swoimi "rozpiskami"to też mi się oberwało bo zasugerowałam ,że w takiej sytuacji powinna być informacja na stronie o przesunięciu terminu wypłat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wypłaty 500+ część 4

500 plus i rodzinne podobno dziś są już w realizacji. Jeśli dziś nie będą na koncie to powinny być jutro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypłaty 500+ część 4

Uważam, że powinni ustalić jeden termin. Ok. Fundusz alimentacyjny ma rozpiskę i oni wiedzą kiedy się spodziewać, a napisanie że wypłacają od 25 to tak jak Pani pisze dezorganizuje życie. Ja jako matka trójki dzieci też mam problem... Wiadomo trzeba odkładać na czarną godzinę ale choroba dziecka nie wybiera. Przez pandemie dziecko w żłobku rzadko było, a trzeba je opłacić, a leki też na chore dziecko nie są tanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypłaty 500+ część 4

Szanowna Pani
Ja proponuję wypłacać świadczenia pielęgnacyjne jak wszyscy w dany dzień MSC.Mam niepełnosprawne dziecko i opieka nad nim to moja praca,dlaczego więc wypłacają Państwo pieniądze raz 20,później 27 ,przecież to moje świadczenie na dziecko za które opłacam rehabilitację ,badania itd... .To co robicie dezorganizuje wiele badań ,wizyt lekarskich.Zla organizacja,jak się zadzwoni to panie niektóre naprawde nie są zbyt miłe.Inne zasiłki proponuje też wypłacać w jednym terminie bo to sporo ludziom ułatwi
Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka.
Ja wychowuje dziecko niepełnosprawne,mam czuć się "głupia madka"?!Życzę Tobie anonimie abys nigdy nie musiał doświadczyc tego co ja.Wolalabym mieć zdrowe dziecko i pracować.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk nigdy sie nie spieszy. U nas przelewy były w piątek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się zastanawiam,otrzymuje zasiłek pielęgnacyjny i uważam że on powinien być płacimy zawsze tego samego dnia miesiąca,to jest można powiedzieć moja wypłata.W innym mieście zawsze 24 był wypłacany,a 500 tak jak tutaj czyli różnie.Powinni wypłacić dzisiaj,w grudniu była wcześnie wypłata ..
Pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mnie to ciekawi bo w piątek nie było nawet świadczenia pielegnacyjnego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy jest przelew 500 i rodzinnego w styczniu w Gdańsku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

za to madki 500+ to chodząca inteligencja,,,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kasa z 500 plus na konto weszła dziś rano na pierwszym księgowaniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...