Wypłaty 500+ część 4

Proponuję kolejną część,wątek 3 jest obszerny ,że aż trudno coś odnaleźć a zapewne z nowym okresem wypłat pojawią się nowe pytania
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

U nas właśnie nie ma tej rozpiski tylko tyle co z funduszu jest wypisane kiedy a dodzwonić się i dopytać to o matko. Łaskę robią że podadzą datę. A i tak datę która podadzą nie ma nic wspólnego z rzeczywistością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź w ośrodku, z którego dostajesz kasę. Nasz ma rozpiskę na cały rok. W grudniu płacą 17go.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy 17 pieniążki będą przelewane na konto z 500 plus i rodzinnego czy czekać trzeba do 23.12?? Słyszę że bd kasa szła dopiero od wtorku.,.tj. 21.12.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można prosc o stronę na której jest to napisane w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W centrum świadczeń pracują nie doinformowane pracownice. Człowiek dzwoni mówią że pieniążki bd we wtorek i środę na koncie a nagle że dopiero od czwartku kasa będzie szła.. to co urzędnik nie zna terminów i robi podopiecznych w jajo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Gdańsku też napisane jest że w grudniu wypłata 17
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Więc u nas pewnie 20. bo pisałaś że u was szybciej niż w Gdańsku a naszym się nie spieszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukałam i faktycznie. Jest podane info, że w grudniu u nas 500 plus będzie wypłacane na konta 17 go.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie słyszałam na ten temat. W tamtym roku kasa na koncie była 17 grudnia. Pewnie i teraz dadzą wcześniej. W tym roku 17 to piątek, więc to pewnie będzie dzień przelewów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiesz Miska kiedy w grudniu wam wyplacaja rodzinne i 500?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie z Gdańska. Tu zawsze dostajemy szybciej o parę dni, więc skoro nam dali dzisiaj /czyli zlecenia poszły już w piątek/to i wy dostaniecie pewnie przed 25. Za pewne jutro.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie rozumiem, ... Nam płacili dzisiaj, to i Gdańsk dostanie jutro? Czyżbyś Miśka nie była z Gdańska? Bo dzwoniłam dziś o 9 i powiedziano że dziś są w realizacji i bd jutro albo w środę albo i dziś nawet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam już płacili dzisiaj, to i Gdańsk dostanie jutro lub w środę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A właśnie że nie. Są dziś już w realizacji i będą jutro albo pojutrze. A może nawet i dziś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

25.11
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypłaty 500+ część 4

A w listopadzie 2021 kiedy będą przelewy na konto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, w czwartek czy piątek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś już może coś dostał na konto ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypłaty 500+ część 4

informuję, że rozpoczynamy wypłaty świadczeń na konta bankowe 23-04-2021 r.

W pozostałym zakresie świadczenia będą realizowane zgodnie z harmonogramem wypłat Gdańskiego Centrum Świadczeń.

Elżbieta Rymsza
starszy inspektor

Gdańskie Centrum Świadczeń
Dział Obsługi Mieszkańców
ul. Powstańców Warszawskich 25
80-152 Gdańsk
tel.: 58 326 79 92
faks: 58 326 50 36
e-mail: info@gcs.gda.pl
http://www.gcs.gda.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja pięćsetki dostałam wczoraj. Do tego skarbówka dorzuciła zwrot podatku i zebrała się spora sumka do wydania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...