tourist point gdansk, super miejsce dla turystow (1) Bylismy tam w lipcu i polecamy.... wynajem rowerów najlepszy na jaki moglismy... Ala i Pawel po prostu super (1) pełna profeska, dużo fajnego sprzętu. Świetnie rozwiązana sprawa z... mala Współpraca z tą firmą to jakiś koszmar-nie polecam!!! (1) Próbowałem zamówić 23 rowery dla moich klientów, zapytanie przesyłałem kilka... Michał
POLECAM! (1) Fachowy sprzęt i obsługa. Przemiłe Panie w Sopocie przekazały mapkę, na... Madzia super rowerki z koszyczkiem dla mnie i trekkingowy dla męża (1) super rowerki z koszyczkiem dla mnie i trekkingowy dla męża baba Fajna wypożyczalnia (2) Przejechali do nas znajomi, czymś trzeba było ich zająć. Pomyślaliśmy... Guccio Pitt - opinia (1) Stary, zdezelowany i zaniedbany sprzęt, który rozwalił się w trakcie jazdy.... Pitt Wycieczka dla Unilever Bydgoszcz (1) Swietna organizacja, mila i profesjonalna obsluga, dobry i sprawny sprzet. Na... Anna Obiala-Sulkowska DOBRE ROWERY (1) Świetny pomysł połączenia noclegów z możliwością wypożyczenia... Karol z rodziną Polecam (1) Biuro, wypożyczalnia w pełni profesjonalna! Dostawa rowerów do hotelu, tam... Robo Bardzo polecam (1) Korzystałam z usług Telebike niejednokrotnie i zawsze byłam bardzo... Ewa Gorąco polecam!! (1) Obsluga bardzo profesjonalna, uśmiechnięta i pomocna. Sprzęt w bardzo dobrym... Marta Ewelina Koch - opinia (1) Wypożyczałam rower w czerwcu i nie było żadnego problemu z dostępnością... Ewelina Koch rower jest super (1) obsługa i rowery super , ale brakowało świateł nocnych. monika Fajne rowery, swietna obsluga (1) Oprocz porzadnego sprzetu dziewczyny dorzucaja mapke Trojmiasta i mnostwo... baska_o wielka wiedza i doświadczenie (1) mobilny uprzejmy doradzi pomoże można polecić każdemu , wypożyczyłem rower... Andrzej Świetne ceny (1) Najpierw zobaczyłam rowery Dwóch Kółek w SKM, wypożyczone przez kogoś i... Dorota Zdecydowanie polecam! (1) W całym Trójmieście nie znalazłam lepszej oferty. Miejskie damki są śliczne i... Małgorzata arth - opinia (1) Polecam :) arth jest super (1) Rowerki nowe, świetne, żółciutkie :), a czynne od rana do wieczora. Naprawdę... Marek