Zadowolony klient (1) Polecam. Rowery nowe, szybko dostarczane i odbierane z dowolnego miejca w... Andrzej Urbanowicz BOMBA (1) nowe rowery z dostawą TREK . POLECAM !! KAROL polecam!! (1) Gorąco polecam, wszystko szybko sprawnie. Przemiła obsługa, sprzęt w bardzo... Paweł
Polecam TourBike (1) Doskonały sprzęt, fachowa pomoc. Uprzejma obsługa i profesjonalne podejście... krzn Micha - opinia (2) Jak 70 zł za dzień to jest dla Was tanio to dziękuję bardzo. Chciałbym... Micha krótko, miło i niedrogo (1) Złapałem gumę i trafiłem do wypożyczalni ALFA. Nie miałem przy sobie większej... farciarz polecam TourBike (1) Korzystałam z wypożyczalni rowerów w długi weekend czerwcowy. Sprzęt mają... Magda Polecam, świetna wypożyczalnia (1) Moja firma skorzystała z usług wypozyczali. Bardzo symatyczna obsługa, rowery... Waldemar bardzo polecam (1) mialam przyjemnosc wspolpracy z ta wypozyczalnia w dniach 1-3 czerwca 2011,... info@przewodnikpogdansku.pl Super (1) Niesamowita wypożyczalnia. Polecam ja wszystkim. Obsługa rewelacyjna Dzwonisz... neladama Piękne rowerki. (1) Rowery - prawdziwe holenderskie kozaki. Super miła obsługa. souljah polecam wszystkim !!! (1) Korzystałem z wypożyczalni i mogę tylko zachęcić. Niewysoki koszt przy... piecho Rowery (1) Bardzo miła obsługa, świetny sprzęt. W przyszły weekend startujemy ze... Krzysiek Rewelacyjna przygoda (1) Byłam na chwilę ale szaleństwo niesamowite za niską cenę wspaniale się... Małgorzata Sowińska-Toczek SEGWAY (1) Fajny sprzęt, o dziwo nauczyłam się tym jeździć w 5 min, z hamowaniem było... Ola