TOURBIKE (1) Bardzo sprawna obsługa , rowery dobrej jakości nareszcie normalność cena za... Iwona Jest po prostu źle (1) Próbowałem jak najobiektywniej wydawać ocenę, ale naprawdę nic nie zasługuje... turysta Profesjonaliści! (1) tak jednym słowem można określić pracowników firmy TourBike. Dzięki Ich... Krzysztof Staniszewski
fajnie było (1) Fajne, nowe rowerki, obsługa super - wszystko mi wytłumaczyła (co zwiedzać i... ja Super rowery (1) Dziękujemy miłej dziewczynie za super wycieczkę.Gościliśmy w Pokojach Miks i... Ada i Marek Wstyd (1) Ja bym się wstydził tam pracować same złomy i ceny z kosmosu wzięte i do... Ja fajna wypożyczalnia (1) Miejsce godne polecenia na turystycznym szlaku Gdańska... Duży urozmaicony... Turystki z centralnej.pl Rewelacyjna firma (1) Polecam firmę TourBike, organizacja jak i całość rewelacja. Wszystko dopięte... Rowerzystka niezapomniana wyprawa!! (1) profesjonalna obsługa, świetny sprzęt, bardzo dobra organizacja 2- dniowej... anne MW - opinia (1) Miła obsługa, świetnej jakości sprzęt na wyprawy rowerowe i dobra cena. Nic... MW super ! (1) serdecznie polecam - rzetelna firma, świetny sprzęt, bardzo miłe i... Magda Ta wypożyczalnia to jakis bardzo słaby żart (1) Cena 40zł/dzień za wypożyczenie złomu, który oferuje ta firma jest po prostu... niezadowolony rewelacja (1) profesjonalny sprzęt, rower dopasowany do wzrostu, nic nie skrzypi,przerzutki... Mała Mi Jerzy Galuszkiewicz - opinia (1) Jestem zachwycony pod kazdym wzgledem. Jerzy Galuszkiewicz POLECAM! (1) bardzo polecam tę wypożyczalnię - zostaly nam dostarczone b. porzadne rowery,... agnieszka absolutnie polecam:) (1) Rower w pełni sprawny, czysty i nowoczesny, dostawa do domu na 2 piętro;) w... Agnieszka bardzo dobry sprzęt (1) szybko, solidnie, bardzo dobry sprzęt, dowożą na terenie całego trójmiasta.... Mariusz POLECAM (1) wszystko na najwyższym poziomie: sprzęt- odpowiedni zarówno na wymagające... BS zdecydowanie polecam (1) znakomity sprzęt, dostarczany na miejsce zamówienia; elastyczność oferty Marek gorąco polecam (1) przede wszystkim dobry sprzęt, a po drugie - dowóz rowerów pod wskazany adres... Joanna