Zagroda Rybacka

Bary Catering

Gdańsk, Miła 14

Beata - opinia (1) Stanowczo Polecam!!! Jedzenie przepyszne, zupa krem z pomidorów, rosół,... Beata Agnieszka - opinia (1) Serdecznie polecam super rybki dobre piwko i super atmosfera Agnieszka Teodor - opinia (2) Po otrzymaniu rachunku okazało się że we dwoje zjedliśmy 1, 21 kg dorsza .Nie... Teodor
Miłosz - opinia (1) Rezerwacja na 10 osob. Zapewniono stół na zewnątrz, niestety po przybyciu... Miłosz Fish&Chips po polsku - pierwsza klasa !!! (1) Byłem ostatnio w Londynie, który słynie m.in. z Fish&Chips. Sprawdziłem tam... Sławek pychotka (1) ;)jedzenie zawsze pyszne i zwierzę. Godne polecenia Asia Polecam (1) Bardzo smaczny duży zestaw dan rybnych.Przyjazna rodzinna atmosfera także... Adam Najlepsza ryba w trójmieście! (1) Zagrodę odwiedzalam kilkakrotnie z rodziną i znajomymi,za każdym razem wizyty... Aleksandra Zagroda Rybacka !!! (1) Ze wszech miar polecam ,jedzenie pyszna , obsługa świetna a miejscówka -ńie... Grzegorz Orzeł Ryba! (1) Świeża rybka prosto od rybaka tylko w zagrodzie. Uwielbiam i dlatego polecam! Jakub polecam serdecznie (1) Super jedzenie, warto chwile poczekać, bardzo miła obsługa Oliwia Nice environment and yummy food..!!! (1) I highly recommend this restaurant , very tasty food and very nice receipe.... Mani Najedzeni i zadowoleni :-))) (1) Niejeden lokal z tzw. wyższej półki może pozazdrościć Zagrodzie Rybackiej... Wojtek Super lokal! (1) Bardzo klimatyczne miejsce. Można tu zjeść pyszną, świeżą rybkę, kelnerzy... Paulina Bardzo ładna restauracja z wyjątkowymi daniami. (1) Moim zdaniem jedna z lepszych restauracji w Brzeźnie. Idealny stosunek... Łukasz Tomkowski Godne polecenia !! (1) Ostatnio byłam z chłopakiem na bardzo miłej kolacji w zagrodzie rybackiej i... Klaudia Super restauracja! (1) Wspaniale jedzenie👍 Kazdy znajdzie tu cos dla siebie, potrawy... agn.kru. Wspaniała restauracja !!! (1) Doskonale przygotowane dania rybne! Miła obsługa. Serwują doskonałe zestawy... WesołyPodróżnik Przepiękne miejsce! Super jedzenie! (1) Wraz z dziewczyną odwiedziłem Zagrodę rybacką, na samym początku wystrój... MatZ Sylwia - opinia (1) Gorąco polecam wizytę w tym lokalu, ponieważ tak pyszna rybę jak tu trudno... Sylwia