3-city - ocena (1) 4 gwiazdki za brak zimnej wody od ok 3 miesięcy,praktycznie od pseudoremotu.... 3-city Damian - ocena (1) Całkiem przyjazna siłownia . Jedynie do czego można się przyczepić to... Damian Anna - opinia (1) Chodziłam na spinning od ok. 3 lat. Zlikwidowano salę rowerową do spinningu z... Anna
Klient - opinia (1) Fatalna,tragiczna oblsuga recepcji ! Bardzo niemila i nieprofesjonalna... Klient Ewelina - opinia (1) Bardzo niemiła obsługa na recepcji. Instruktorzy bardzo fajni, zajęcia super. Ewelina Pat - opinia (1) Fajne miejsce i atmosfera. Brakuje momentami drugiej ławeczki płaskiej do... Pat Czysto, przyjemnie, super obsługa (1) szkoda, ze tak trudno tam w okolicy zaparkować, Wyposażenie i obsługa na... kobieta Skradziona zawartość szafki Tyger Gym Chełm (1) W dniu 8.05.2018 w siłowni Tiger Gym skradziono mi cała zawartość szafki .... Maciej Piekarz dość tych zmian w grafiku (1) Mam już dość tych wiecznych zmian w grafiku. Układam sobie plan w pracy pod... Small Zmiany w klubie po remoncie (3) Zarówno w klubie jak i na profilu Tiger na FB były głosy o tym, że nowa sala... ja Step z Patrycją (1) Wczoraj (4.03) byłam na zajęciach STEP u Patrycji, widać że instruktorka... OLA P. XCO nowy trenning ? (5) witam, jakie wrażenia macie po 1 lekcji XCO ? zajęcia moim zdaniem super... fitola Kpiny!Uważajcie na swoje pozostawione rzeczy (3) Uważajcie na swoje rzeczy w szatniach i nie zostawiajcie nic na wierzchu broń... mała81 Pani Marta (1) Pani Marto skoro juz Pani wybrała prace z ludźmi (dla ludzi) to powinno to... oh ah i eh