tabletki antykoncepcyjne (2) czy przy tabletkach NOVYNETTE można pić alkohol i kawę trzy w jednym? marta czerwone krostki na języku (7) hej,od jakiegos czasu zrobiły mi się czerwone krostki w tyle języka,czasami w... ja dr Skóra-opinie? (5) Czy któraś z Was zakładała sobie u doktora spiralę?polecacie? wiki
Endokrynolog (4) Witam Poszukuję dobrego endokrynologa. Może być również prywatnie.... Iwona Pomocy!!! (4) witam! Kochane szukam dobrego ortopedy i kardiologa , i nefrologa od nerek .... Załamana pulmunolog (5) Witam, czy ktoś możę polecić dobrego i skutecznego pulmunologa ?? aaaa ugryzienie kleszcza (8) witam ostatnio ugryzł mnie kleszcz pani który go wyciągała w przychodni... aaa wypadanie włosów - enokrynolog (9) Witam, od kilku lat cierpię na nadmierne wypadanie włosów. dermatolog nie... salabama dr Olszewski pro-femina jakie są aktualanie ceny za usg 3d/4d???? (11) zazwyczaj za wizytę z usg i cytologią płaciłam 150zł. Jaki jest koszt badania... pytampytam:)) neurolog dzieciecy (1) Witam. gdzie znajde w gdansku dobrego neurologa dla dziecka? milka Przychodnia/Pediatra w Redzie (7) Witam Poszukuję dla maleństwa Przychodni oraz pediatry. Czy jest w Redzie... Mamusia Dobry ortopeda w Gdańsku (2) Poszukuje ortopedy (nie dla dziecka, tylko dla mnie), najlepiej specjalisty... Justyna Sopot Chrobrego - dentysta (2) poleci mi ktos dobrego dentyste w przychodni na chrobrego w Sopocie. Madzia Ovestin 0,5mg globulki - odstąpię (1) Opakowanie zawiera 12 sztuk (z 15). Data ważności do listopada 2012. Ella Stomatolog Smolarz (1) Witam :) Czy ktoś z Was chodził do tej stomatolog, wiem że przyjmują na... Agata dobry stomatolog (1) Witam serdecznie Poszukuję dobrego stomatologa na NFZ najlepiej w Gdyni,... Agata Psycholg (1) Witam, czy ktoś moze polecic dobrego psychologa? i czy jest mozliwość... kasia Badanie ginekologiczne w ciąży. Kiedy powinno być ostatnie? (6) Mamusie mam do Was takowe pytanko. Kiedy miałyście ostatnie badanie... angiela_s Ginekolog Mariusz Łukaszuk (3) Poszukuję przychodni lub gabinetu ginekologicznego w którym przyjmuje Pan... alicja t-c Aplefit przy braniu Euthyrox (50,75) (8) Witam Czy ktoś przy niedoczynności tarczycy brał Aplefit biorąc Euthyrox?... Iza