Zdrowy Rower

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdynia, Wielkokacka 5

Gienek - ocena (1) Szybko ,sprawnie i z uśmiechem . I dużą wiedzą tematu . Polecam i zachęcam... Gienek Rafał - ocena (1) Rower zrobiony szybko i sprawnie. Polecam wszystkim, szczególnie wygodne... Rafał M&Msy - opinia (1) Polecamy gdyż ekipa w tym punkcie podchodzi do tego co robi z pasją i zna się... M&Msy
Lucjan - opinia (1) Hejo. Wyobraźcie sobie sytuację. Wpadam do chłopaków za pięć 12 zarobionych... Lucjan Marek - opinia (1) Solidnie, terminowo, zgodnie z ustaleniami, dodatkowe porady techniczne.... Marek Super :) (1) Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam! Joanna Zdrowy rower tak (2) Bardzo dobry serwis gdzie spokojnie można oddać swoją maszynę. Mikołaj... Przemo Doskonaly serwis (1) Świetna obsługa, wszystko zgodnie z umową, na czas, profesjonalnie i miło.... Łukasz Chłopaki ze Zdrowego Roeru bardzo mi pomogli. (2) Do wyjazdu do UK zostały 3 dni, do nadania roweru 2 dni. Na ostatnim treningu... Michał Ossowski "Ossa" Uwaga Straż miejska zatrzymuje i wlepia mandaty za brak lampki w rowerze (2) Znaleźli sobie nowe źródło dochodów, po tym jak miasto napędza i promuje... Michał Jestem pod wrażeniem !!! (1) Pełen profesjonalizm.... posiadam złożony rower elektryczny w którym od... Paweł Polecam (1) Mój rower zdecydowanie potrzebował pomocy, a teraz jeździ lepiej, niż tuż po... Marta Polecam! (1) Kreatywni fachowcy! Pomogą w każdej sytuacji, doradzą, a rower potraktują jak... Ania Polecam ! (1) Dobre podejście do klienta, wymieniają tylko to co trzeba a co najważniejsze... Wojciech Polecam :) (1) Najlepszy serwis rowerowy w Trójmieście :) Chłopaki doskonale znają się na... Wiola Zmiana napędu Kross Level B3 (1) Super ekipa miałem super części które dostałem w prezencie i marzenie by były... Feliks Super (1) Mój naprawdę zużyty, 16 letni rower "dostał" kopa i drugie życie.... Monika Marciniak ROWEREM PO KUBIE (1) Zdrowy Rower przygotował perfekcyjnie rower do wyprawy rowerowej po Kubie.... Gosza Serwis Gazelle (1) Rower oddałem w celu: - wymiany piast na piastę z dynamem (czyli przelecenie... Maciej Rutecki profesjonalny serwis (1) Od ostatniej wizyty to moj nowy rowerowy serwis. Profesjonalna i mila... Rafal