Zebra

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Kołobrzeska 32

Krycha - opinia (2) Jeden z lepszych sklepów na Przymorzu. Asortyment może nie jest bardzo duży... Krycha Super podejście do zwierząt (2) Sklep jest dobrze zaopatrzony, a obsługa miła i widać, że znająca się na... Justyna Polecam (1) Super obsługa, wszystko OK, udane zakupy Adam
Obsługa pozostawia wiele do życzenia (3) Obsługa w tym sklepie jest tragiczna, nie pomocna a przy tym bardzo opryskliwa. Dorota super (1) super miła obsługa, wieloraki asortyment, wszystko OK, polecam Andrzej Polecam (1) Byłem dzisiaj po zakup roślin i pokarmu do oczka wodnego,interesował mnie... Adam Super uczynna obsługa !!! (1) Pani w sklepiku poradziła w zakupie ptaszka, posiada fachową wiedzę na ten... ALEKSANDRA Stała klientka (1) Polecam. Zawsze kupie to czego szukam. Asortyment w sklepie robi wrażenie.... Ola POLECAM ZA FACHOWOŚĆ I MIŁĄ OBSŁUGĘ ! (1) Pani M potrafi fachowo doradzić w temacie karmy dla kota Persa jak również... MACIEK Polecam (1) Serdecznie polecam, wszystko sprawnie i bez problemu :-) Kasia Polecam (1) Bardzo miła pani z obsługi pomogła mi w doborze żwirku i karmy. Faktycznie... Monika Bardzo polecam! (1) Jestem klientką tego sklepu od dość dawna, często kupuję tutaj karmę, siano i... Sylwia niezadowolenie z obslugi (1) Od dawna jestem stałą klientką tego sklepu, przychodzę i kupuję tą samą karmę... NIEZADOWOLONY KLIENT Polecam sklep zebra (1) Byłam dzisiaj na zakupach w tym sklepie, bogaty asortyment, Panie miłe z... Zofia Mile zaskoczona (1) Czytając opinie niektórych internautów, trochę miałam obawy przed wstąpieniem... Koko1609 Bezczelna jedna z ekspedientek (1) 26 LUTEGO 2015 JEDNA ZE SPRZEDAWCZYŃ W TYM SKLEPIE BYŁA BARDZO AROGANCKA I... KLIENT Polecam serdecznie !!! (1) Witam serdecznie Nie mam pojecia skad ci wszyscy ludzie biorą te pomysły, ale... Lis nie polecam (1) jedyny plus to obsługa, a tak to niestety ryby drogie i chore dyh Ręce opadają. (2) ...właśnie, dosłownie ręce opadają, gdy czyta się takie opinie, jak ta... DISCUS karton po "szafie" bo w typowym swinka morska sie nie zmiesci :/ (2) kupiłam swinke morska córeczce z calym wyposażeniem /250zl/ po czym wrocilam... niezadowolona klientka