Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdynia, Korzenna 16A

podziękowania (1) serdeczne podziękowania za wyleczenie mojej 17-letniej kotki.wspaniali,młodzi... Aleksandra super (1) Super weterynarze. Ceny... Solaris Trollino 12M Świetna lecznica POLECAM (1) Nigdy nie dawałem opinii na temat odwiedzonych przeze mnie miejsc. Tym razem... Andrzej
SUPER!!! Szczerze polecam, zaskoczyli mnie podejściem do zwierzt (1) Odwiedziłem to miejsce po dłuższej przerwie. Dużo się zmieniło - dużo nowych... Adam Bardzo polecam! (1) Fachowa i bardzo miła obsługa, niewygórowane ceny. Otwarte w każdy dzień... Iwona Klinika godna polecenia! (1) Świetna obsługa, bardzo konkretnie i fachowo, bez zbędnych ogólników. Dobre... Żaneta Dramat (2) Bylam z chorym kotem u ktorego stwierdzili guza,a kot ma chora watrobe i... Monika Najlepsza lecznica (1) Polecam wszystkim, bardzo profesjonalna obsługa. Ceny ok karol Podziękowanie za lidzbarskie koty (1) ,,To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w Niebie.”... Iwona Gołebiowska Pogorszenie (4) Niestety, odkąd właściciele zaczęli zatrudniać stażystów/praktykantki czy też... Pracodawca Paulina - opinia (1) super weterynarze z pasją, cierpliwością, zawsze mający czas gorąco polecam Paulina brak profesjonalizmu (1) Byłam z moim nowo nabytym kociakiem (4miesiące) aby zrobić podstawowe badania... Aleksandiii Polecam tę Przychodnię (1) Od lat strzygę tam moje pieski, szczepię i badam. Mam zaufanie i sympatię do... Aneta Podgórska Najmilszy zwierzyniec pod słońcem... (1) Witam serdecznie... Pani dr Iza Tomczak i dr Marcin Chojnowski oprócz... Iwona Stankiweicz Najlepsza (1) Polecam z całego serca.Miła i fachowa opieka. Lekarze weterynarii z... Agnieszka Bardzo dobry wet (1) Bardzo fachowa, miła i sympatycza obsługa weterynaryjna. Widać, że są to... Bartosz Weterynarz do kastracji kocurka (1) Witam, niedługo czeka naszego kotka zabieg kastracji, w związku z tym mam... Lusia E. Szafran - opinia (1) Super sympatyczni lekarze z powołania. Widać jak kochają zwierzęta. Gorąco... E. Szafran polecam (1) super lekarze z powołaniem ;) świetna fachowa obsługa. Polecam gorąco aga Gorąco polecam (1) Miałam wiele pytań i wątpliwości dotyczących mojej suni, która urodziła... Dorota Saath