amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed kupnem piesków marki amstaf , doberman , rotwailler.Nie są to psy do hodowli w domu albo jakiejkolwiek chodowli.Dzis mialem nastepny przypadek jak mily dobermanek o malo co nie zagryzl swojej pani.Miala pogryzioną glowe , kończyny.A mamusia tej wlascicielki powiedziala ze rwreszcie uwierzyla że takie milutkie psy mogą zrobić tyle krzywdy.Dla mnie ludzie ktorzy choduja takie psy nie maja wogole wyobrazni.Myślą że są kimś ważnym bo ma takego pieska.A szczegołnie widać takie piesuncie u panow ktorzy ubierają sie w dresiki.A najlepszy jest numer jak male dziecko ma na smyczy dobermana,hhahahahah. Jak co do czego to ciekawe jak go powstrzyma.A rodzice gdzie są? A czasami chodza bez smyczy a co najwazniejsze bez kagańcow.Nie jestem wrigiem psow ale wrogiem tych ras i wrogiem wlascicieli tych milutkich pieskow.Dobranoc
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 66

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Pies zawsze pozostanie zwierzeciem z instynktem ponad rozumem...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

zalezy jak sie psa wychowa jak ktos bydlaka karmi lyzeczka i daje mu wejsc na glowe to pozniej tak sie dzieje, ze pies ugryzl albo zaatakowal pana/panią
czzesto jest tez tak ze pies moze miec schorzenie glowy- tak jak i ludzie.mialam sasiadke ktorej pies byc b.agresywny-jak sie okazalo mial jakiegos guza w mozgu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

rzygo-migrena także powinna być podciągnięta pod chorobę psychiczną :> bl bl bl bl bl ble bleeeeeeeeeeeeeeeeee :> (kara za grzechy - spadnie na młode pokolenie).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

A najgorsza wariatka, to na święta, wszyskie okoliczne drzewa w sopelki ubiera. I tą wariatkę winno się wysterylizować, i podwiązać jej jajowody (na trzy wcielenia do przodu, aby wariatów nie mnożyła).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

ja jestem wrogiem psychicznie chorych ktorzy nie lecza swojej choroby fredzio-poszukaj sobie dobrego specjalisty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

żeby wam doopy odgryzły te kundle. moda prymitywa na wielkiego kundla, jak nikt nie zwraca uwagi na sierotę to chociaż na kundla. dowartościowuje się jeden z drugim pajac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

znam sie na psach i wiem doskonale ze to nie zalezy od rasy tylko od charakteru psa oraz wychowaniu go przez wlasciciela jesli ktos chce miec psa takiej rasy powinien wiedziec na co zwracac uwage przy wyborze szczeniaka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Marki to może być auto lub telewizor pieprzony karierowiczu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

sportowiec?nie podejrzewałbym,ale w zdrowym ciele -zdrowy duch
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

a co dopiero jakby taki NY spadł Ci na głowę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Pewnie że potrafi, a Nowy York, to dopiero ma siłę przebicia, może ugryźć dwie nóżki na raz, i skrzydełko:p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

to prawda... najbardziej agresywne i głośne psy przeszkadzające biegać biegaczom to właśnie Yorki... nieraz miałem ogromną ochotę wykopać takie małe hałaśliwe wstrętne stworzenie na księżyc... ale po dłuższym zastanowieniu dochodziłem do wniosku, że kopnąć w zadek to należałoby raczej jego paniusię... a jak wiemy na przyjemność to trzeba sobie zasłużyć, więc zwyczajnie biegłem dalej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

York sąsiada podarł spodnie listonosza i złapał za łydkę. I York potrafi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

niebezpieczny York może jeszcze doprowadzić do załamania nerwowego swojego pana:P Można się też o niego potknąć i rozbić głowę:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

święte słowa... tylko, że niebezpieczny York co najwyżej oślini komuś buta, a kochany Rottweiler jak będzie miał chwilę "niedyspozycji" to zagryzie swojego kochanego pana... oby tylko jego, a nie np. dziecko sąsiada, albo ciężarną małżonkę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Witam ..przede wszystkim nie chodowla , a hodowla ... nie wogóle tylko w ogóle.... daj spokój jakbyś się znał na psach to nie pisałbyś takich bzdur... każdy pies jest niebezpieczny ..nawet York ... i każdy jest kochany ... nawet Rottweiler ...tylko wszystko zależy od Właściciela psa... od jego znajomości tematu ... bzdura i jeszcze raz bzdura ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

znaczy, w robaku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Opowiem wam bajkę,
jak kot palił fajkę,
a kocica papierosa
upaliła kawał nosa
prędko prędko do doktora,
bo kocica bardzo chora
pędzi lekarz z lekarstwami,
a kocica z pazurami

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Musiałbym sięgnąć do książki, ale wydaje mi się, że Prosiaczek był z tych strachliwych. I cały bajer polegał na tym, że w pewnym momencie przełamał ten strach i dokonał jakiegoś bohaterskiego czynu. Pozostałem postaci były statyczne, a w Prosiaczku nastąpiła metamorfoza, niczym w Jacku Soplicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ

Czemu piszesz ,że prosiaczek się boi.On się nie boi bo to sumie odważny gość.
swoją drogą ciekawie ten wątek wyewoluował.
Można by zmienić tytuł na :
kubuś ,prosiaczek albo samemu przez las.WYBIERAJ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich