Tetarlan - opinia (1) hjahjsajsjhhakskahskhkaa Tetarlan krystek509 - opinia (1) Wszystko na najwyższym poziomie.Polecam krystek509 Andrzej S - opinia (1) Do serwisu oddany telefon z powodu braku zasięgu - diagnoza ze strony... Andrzej S
Łukasz - opinia (1) Tragiczny poziom usług. Oddałem telefon do naprawy płatnej. Problemem było... Łukasz Łoś - opinia (1) Rewelacja wszystko jak być powinno Polecam Łoś JJ - opinia (1) Profesjonalny, autoryzowany serwis telefonów komórkowych Samsung. Kompleksowa... JJ Grzegorz L - opinia (1) Korzystam od wielu lat. Zawsze super, Grzegorz L Rs - opinia (1) Szybka naprawa wyświetlacza bez zbędnych usług Rs Lidka - opinia (1) Panowie niezwykle życzliwi i pomocni. Potrzebowałam pilnej pomocy i ją... Lidka eugeniusz szmidt - opinia (1) korzystajac z okazji pragne przekazac wyrazy uznania dla serwisu napraw... eugeniusz szmidt Lilianna - opinia (1) Bardzo sympatyczna, kompetentna, życzliwa i szybka obsługa. Dotyczy zarówno... Lilianna Pablo - opinia (1) Naprawa gwarancyjna wyświetlacza wraz z baterią Samsung Note 8... Pablo Dziekuje (1) Dziękuję za profesjonalizm i natychmiastowa pomoc. Polecam!!!! Dominika Naprawa Note 8 - super (1) Wykonałem naprawę gwarancyjną wyświetlacza w Samsungu Galaxy Note 8 z powodu... Darek Małgorzata - opinia (1) Dawno nie spotkałam się z tak miłą obsługą. Załoga profesjonalna . Telefon... Małgorzata Bardzo polecam (1) Moje popsute 2 telefony byly ratowane 2 razy w innych serwisach, Bimit Bis... D. Takiego serwisu telefonów komórkowych ze świecą szukać ! (2) Wymiana wyświetlacza w Samsungu Galaxy S8, to dla ekipy z serwisu BIMIT-BIS... Patryk bardzo polecam, usługi na wysokim poziomie (1) fachowa porada, profesjonalizm w kontakcie z klientem i cierpliwość.... Ania Oszuści (1) Odradzam ten serwis, oddany tel leżał ponad tydzien temu po czym stwierdzili,... Daniel Masz kłopt z telefonem.Udaj się właśnie tam-BIMIT-BIS (1) Miła i profesjonalna obsługa. Szybka diagnoza usterki w telefonie i fachowe... agnieszka