Atelier bra Madalena

Bielizna

Gdańsk, Przytulna 25/4

Polecam (1) Polecam serdecznie, bardzo miła i profesjonalna obsługa :) Martyna Super (1) Bardzo miła , sympatyczna i uśmiechnięta Pani Magdalena . Bardzo... Dominika Polecam (1) Pani Magdalena jest przemiłą osobą, fachowe doradzctwo. Polecam ! Adriana
Polecam :) (1) Pani Magda to profesjonalistka! Szybko i rzetelnie wytłumaczyła na czym... SYLWIA Profesjonalnie, sympatycznie i subtelnie (1) Zdecydowanie polecam! Jestem wręcz zachwycona bielizną, którą dopasowała mi... Aleksandra bielizna (1) bardzo miła profesjonalna obsługa ze strony Pani Magdy, szeroki wybór towaru,... ania Godna polecenia (1) Odwiedziłam wiele salonów z bielizną i lepszej ofety oraz brafitterki niż... Krysia Polecam bardzo wszystkim Paniom!! (1) Atelier Bra Madalena - pełen profesjonalizm, naprawdę duży wybór biustonoszy,... Asia Bra bra brawo! (1) Niby każda kobieta zna swoje ciało i wie co zrobić ze swoim biustem.....a... olakocha Gorąco polecam !! (1) Pani Magda, wspaniała, ciepła osoba. Pełen profesjonalizm. Staniki jak druga... Iwona super mile spotkanie i profesjonalizm (1) bardzo owocne spotkanie, polecam wszystkim paniom, pyszne ciasteczka... Dorota Polecam!! (1) Pani Magda jest uroczą osobą, bardzo ciepłą i serdeczną, mogłaby zostać moją... B. naprawdę warto - polecam! (1) bardzo profesjonalna wizyta w miłej i komfortowej atmosferze. Każda kobieta... M. polecam! (1) Pani Magda rewelacyjnie dobrała biustonosze :) Wcześniej byłam przekonana, że... ewa pełen profesjonalizm :) (1) Spotkanie z Magdalena to czysta przyjemność, czas dla siebie, zadbania o to,... Monika szczerze polecam (1) Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Magda Szczerze polecam, szczególnie Paniom z dużym biustem :-) (1) Rewelacja !!! po stokroć dziękuję :-) sportowy panache super, spisał się... Jolanta Sekulska Szczerze polecam. (1) Spotkanie z Panią Magdą zaoszczędziło mi wiele czasu oraz energii. Podczas... Joanna Polecam !!!! (1) witam :) z całego serducha polecam Brafiterke Magdę !! Pełen profesjonalizm ,... Magda Polecam! (1) Każda z nas powinna dbać o swój biust, bez względu na wiek, podejście do jego... Aneta K.