Atelier bra Madalena

Bielizna

Gdańsk, Przytulna 25/4

M.F - ocena (2) Pani Magda profesjonalna i ciepła osoba,która potrafi ubrać nieidealne piersi... M.F Gosia T - opinia (2) Miałam dziś przyjmnosc skorzystania z usług Bra Madalena pierwszy ale zapewne... Gosia T Polecam - opinia (2) Polecam! Po raz pierwszy mam tak świetnie dobrany stanik że nie czuję... Polecam
Angelika - opinia (1) Wizyta u Pani Magdaleny była świetna. Przyjemna, relaksująca atmosfera, więc... Angelika D - opinia (1) Wspaniałe klimatyczne miejsce.Bardzo duży wybór biustonoszy oraz... D DoBRAna Kobiecość (1) Wizyta w salonie Pani Magdaleny to piękne dopełnienie dla kobiecości.... Magdalena Polecam! (1) Bardzo profesjonalny brafitting. Szeroki wybór modeli biustonoszy. Polecam! Natalia Bardzo polecam ! (1) Pani Magda bardzo mi pomogła w doborze biustonosza do sukienki ślubnej oraz... Natalia Polecam! (1) U pani Magdaleny byłam już dwukrotnie i na pewno wrócę ponownie. Sklep to tak... Alicja` Najlepsza! (1) Bardzo, bardzo, bardzo (!) profesjonalna Pani Magda (do tego przesympatyczna... Marta Extra! (1) Polecam wszystkim spotkanie z Panią Magdą. To bardzo miło spędzony czas. A... Małgorzata Polecam :) (1) Spotkanie odbyło się w niezwykle przyjemnej atmosferze. Pani Magda służy dużą... Hania Polecam! :) (1) Korzystałam z pomocy Pani Magdy po raz pierwszy, czytałam wiele pozytywnych... Asia Super (1) Profesjonalnie i intymnie z indywidualnym podejściem do klienta. Wizyta... Małgorzata Serdecznie polecam!!! (1) Atelier bra Madalena to świetne miejsce, które tworzy przemiła pani Magda.... Joanna R Gorąco Polecam !!! (1) Pani Magda jest profesjonalistką, do tego jest miła i sympatyczna. Gorąco... Beata J. Wspaniała atmosfera i asortyment (1) Wizyta u Pani Magdy była niczym spotkanie z przyjaciółką. Miejsce jest... Brunteka Gorąco polecam! (1) Fachowa obsługa, Pani Magda dba o miłą atmosferę, zero skrępowania. Idealnie... Ania Polecam (1) Szczerze polecam Panią Magdę - duży wybór biustonoszy, miła atmosfera i... Kasia Polecam P.Magdę (1) Szczerze zachęcam Panie /ròwnież te w bardzo dojrzalym wieku/ do korzystania... Aurelia