Atelier bra Madalena

Bielizna

Gdańsk, Przytulna 25/4

Wizytę u Magdy polecam każdej kobiecie! (1) Atelier Bra Madalena to REWELACJA! Nie dość, że Magda zna się na piersiach i... Marta Bra Madalena - czyli małe niebo :-) (1) Na wstępie powiem, że Pani Magda sama w sobie jest tak serdeczną osobą, że... Iza Idealnie (1) Profesjonalnie i miło czułam się zaopiekowania i wysłuchana.Dziewczyny jeśli... Emila
Polecam każdej Kobiecie! (1) Magda jest świetną brafiterką. Doskonale pomaga dobrać bieliznę i szybko... Gosia Polecam Magdę! (1) Magda to profesjonalistka, świetnie doradza, jest bardzo cierpliwa, a wybór... Dagmara Warto skorzystać! (1) Serdecznie polecam sesję braffitingową z Pania Magdaleną osobom, które nigdy... Agnieszka POLECAM (1) profesjonalne porady, super atmosfera, przemila obsluga :) trzeba nastawic... andromeda Brafiting u pani Magdaleny - polecam (1) Ostatnio szukałam w sklepach bielizny, która byłaby inna niż ta w... Sylwia Polecamy (1) Spotkanie z Panią Magdą to sama przyjemność. Byłyśmy na nim po raz pierwszy i... Trzy siostry Polecam z czystym sumieniem! :)))) (1) Pani Magda to super kobieta.Zna się na brafittingu, jest bardzo sympatyczna i... Daria Gorąco polecam (1) Gorąco polecam wszystkim kobietkom:) Pani Magdalena jest bardzo ciepłą,... Agnieszka Sama przyjemność (1) Spotkanie z Magdą jest zawsze ogromną przyjemnością. Asia czysta przyjemność... (1) atmosfera miejsca, otwartość i ciepło Pani Magdy, spowodowały, że czułam się... Milka Polecam sfrustrowanym właścicielkom za dużego i za małego biustu;) (1) Profesjonalnie, przystępnie, bardzo sprawnie i sympatycznie. Z okazji... Monia Polecam! (1) Pani Magdalena jest niesamowicie miła i profesjonalna. Był taki wybór różnych... Grażyna Jestem zadowolona. (1) To nie było moje pierwsze spotkanie z profesjonalnym brafittingiem. Wygląda... Wiola Gorąco polecam (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Magdalena pomogła mi nie tylko w... Kate Fantastyczne miejsce fantastyczna osoba!!! (1) Kiedyś myślałam że potrafię sama dobrać sobie stanik i wiecie co???Myliłam... Paulina Bra Madalena (1) Gorąco polecam skorzystanie z usług Pani Magdy. Profesjonalnie dobierze... ania polecam (1) Miła, sympatyczna obsługa. Towar dobrej jakości. Polecam Grażyna