Atelier bra Madalena

Bielizna

Gdańsk, Przytulna 25/4

Super doświadczenie! (1) W ramach "babskiego wieczoru" zaprosiłyśmy Magdę, ciekawe, co przyniesie ta... Maja Warto skorzystać! (1) Pani Magda to osoba pełna profesjonalizmu, pasji i zaangażowania. W pełni... Sylwia Cudownie spędzony czas (1) Przyznam, że byłam sceptyczna, jednak do skorzystania z usługi przekonała... Katarzyna
rewelacja (1) dziewczyny zdecydowane TAK, rewelacyjna obsługa, podejście. To tak naprawdę... emila subtelność i profesjonalizm w jednym (1) Polecam usługi Magdy za jej profesjonalizm, dyskrecję i indywidualne... Marta Wspaniała odmiana! (1) Polecam każdej kobiecie - zarówno ze względów estetycznych, jak i... Gosia Jola - opinia (1) Pani Magda, profesjonalna, miła osoba, która wrerszcie pomogła mi w doborze... Jola Po raz pierwszy czuję się w pełni kobietą (1) Skorzystałam niedawno z usługi brafitterskiej oferowanej przez Magdę i wiem,... Asia wreszcie coś pasuje! (1) Długo wahałam się czy skorzystać z tej usługi ... jednak kolejna "wpadka" z... iwona Piękne kobiety-piękny biust. (1) Polecam!!! Profesjonalna, miła, dokładna, cierpliwa i przede wszystkim... Anna z Gdańska Superrr! (1) Polecam jak najbardziej. Nareszcie mam biust na odpowiedniej wysokości a do... Edi pozytywnie :) (1) Dziś razem z koleżanką skorzystałyśmy z usług p. Magdy, jest to pozytywna i... Martyna biust w dobrych rekach (1) po 3 porodach mój biust znajdował się w oplakanym stanie. dzieki Magdzie,... Joanna opinia (1) Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i fachowe doradztwo. Pani Magda słucha... Aga