czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

Mam dwuletniego synka i wydaję się mi, że ostatnio sprawdza on moją cierpliwość głośnym krzykiem, a dziś nawet rzucił swoimi zabawkami. Dostał klapsa i cofnełam go do pokoju gdzie strasznie glośno płakał. Co robicie w takich sytuacjach, bo nie chce być złą matką, ale brakuje mi sił i jest mi po prostu smutno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

tak Ponury- lejmy i pokazujmy czym jest przemoc, siła i jak można przemówić do drugiego człowieka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

Byłam dziś nad jeziorem,bo nasi chłopcy się wczoraj wybrali na męski wypad kamperem i była tma rodzina z chłopcem na oko 6 letnim.Mama tego chłpca zawolala go na obiad,raz! A jak nie przyszedl to po niego poszła,wzieła do namiotu i tak mu wpierdzieliła,że tylko płacz dziecka było cłychać,ja tego nie widziałam,mówił mi to kolega...Ale miała szczęście,że mnie nie było.Sama bym jej wpier.....
Jak można bić dziecko?

Co do klapsa,zdarzyło się owszem,ale bardziej w formie zabawy,takie dawaj pupe będzie klaps...
Co daje klaps przez pampka?Jak lać to na gołą dupę(do tych niekumatych:ostanie zdanie to zart rzecz jasna!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

Taaa, a potem wychowasz sobie człowieka, który nie będzie znał umiaru w czynieniu złego, narkotyki itd. nie będą stawiły dla niego żadnej złej rzeczy, bo w końcu nie wie co to złe.

Gadać to sobie możesz dziecku.

Jeden klaps nic złego nie czyni, a tzw. wychowanie bezstresowe widzimy na ulicach wśród młodzieży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

nigdy nie uderzę dziecka ani nikogo innego... nie chciałabym żeby mnie uderzono- "nie rób drugiemu co tobie nie miłe"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

Ola, mogę się tylko obiema łapkami podpisać. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

Zła matka ? Nie, niech sama sobie zrobi rachunek sumienia.
Jak potrafi uderzyć własne dziecko, to najwidoczniej w taki sposób radzi sobie z emocjami
I nie mam zamiaru się licytować która mądrzej robi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

Dokladnie mama Szymona i Bartka. Niestety klaps w ostatecznosci jest przydatny.. Mi sie zdarzylo jak narazie raz dac klapsa. Najwidoczniej na dzien dzisiejszy "pomogl" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

odpowidając na pytanie. NIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

Anka0310 hehhe niczego innego sie nie spodziewam ;)


niestety zycie weryfikuje wiele rzeczy i nawet te które twierdzą ze nie uderzą... cóż nie mogą tego powiedzieć na pewno........ w pewnych sytuacjach inaczej sie nie da niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

nie biję.
Widać mam bardzo grzeczną nie zbuntowaną dwulatkę. Albo działają moje metody wychowawcze, czyli pozwalanie dziecku wybrać, uczenie konsekwencji wyboru, mówienie o planach żeby nie czuła się zaskoczona, rozmawianie o jej uczuciach, tłumaczenie moich decyzji - traktowanie jak człowieka. dodam, że czasami trochę mnie to kosztuje, bo nie mam lekkiej sytuacji w domu, mam mało kasy, pracuję, studiuję, bywam bardzo zmęczona.
Dziś Tośka zelaży ode mnie, za 40 lat ja będę zależała od niej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

mama Szymona i Bartka teraz uwazaj bo pewnie zacznie sie temat jaka to z Ciebie Matka i w ogole ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

hmmm... ale kto tu z kogo powinien brac przykład, dziecko od mamy, czy mama od dziecka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

odpowiadając na tytuł wątku, tak zdarza mi sie ze daje klapsa dzieciom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

Poprostu nie ktore wypowiedzi powinny trafic do "smiechu warte"
Dziewczyny watek jest o "klapsie" a nie zaraz o "biciu"
(i tu zaraz bedzie pytanie : czy klaps to nie bicie ? :D )
Ja mojej Amelce dalam raz klapsa jak uderzyla mnie w twarz.. krzyknelam,zaprowadziłam do pokoju,czekalam jak sie uspokoi.. Histeria trwala z 40 minut. nagle podeszla i mi "przywalila".. oddalam ( LEKKIM!) klapsem to od razu spojrzala i przytulila mnie. Dlatego nie popieram "klapsow" ktore w niektorych przypadkach sa codziennoscia, ale w ostatecznosci ( i tu nie chodzi o wytrzymalosc psychiczna Rodzica ) jak trzeba dac to trzeba.
I uwazam sie za DOBRA MATKE, a nie tak jak niektorzy zaraz skomentuja ze nie mam serca albo jaka ze mnie Matka co "bije (:D)" swoje Dziecko.

Wiec KLAUDA jestem z Toba i poprostu IGNORUJ niektore "MADRE" wypowiedziii ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

I się zaczęły przepychanki wyciągnięta z innych wątków.
Spotkajcie się dziewczyny, po pysku dajcie sobie, co by tylko Wasze dzieci to widziały i brały przykład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

kurka tak czytam i się zastanawiam, czy to ja nie załapałam czy widzę rozdwojenie jaźni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

borówka co z Ciebie za matka że bijesz dziecko i to jeszcze w restauracji? jak nie masz na czym się wyżywać to trzeba było nie mieć dzieci a nie że na biednym dziecku sie wyżywasz!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

borówka jeżeli pytasz o ilość moich dzieci to ja na chwile obecna posiadam swoje 1dno chlopca 2letniego i jestem w ciazy - dzisiaj tak sie zlozylo ze musialam popilnowac kolezance coreczke 3 miesieczna, ale nie widze zwiazku z biciem. zreszta ten temat mnie za bardzo nie interesuje bo tu nie ma nad czym dyskutowac, maluszkow sie nie bije i koniec. Jezeli tego nie rozumiesz to szkoda mi Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

oj, kobietki! dajcie już sobie spokój z tymi przepychankami słownymi:)
Dajcie sobie po buziaku lub jak kto woli po pysku/dupie i wsio;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku?

a ja jak widze ze ktos bije dziecko albo robi dzieciom krzywde to zwracam uwage, wiec jak bedziesz tak robic to mniej pewnosc ze jak ktos Ci zwroci uwage to bede ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

rolety rzymskie kto ma? (33 odpowiedzi)

http://img62.imageshack.us/img62/6410/rolt.jpg Uploaded with ImageShack.us może podpowiecie :...

problemy ze skora (5 odpowiedzi)

z 3 tyg temu zauwazylam u 1,5 rocznego synka ze na glowce gdzie ma wloski ma wysuszona skore,...