dom czy mieszkanie???

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie odstraszaja:( my młodzi ludzie przeciez dopiero zaczynamy a juz stawiaja nam takie poprzeczki.
A jak jest u was kupujecie cos czy stawiacie dom :)
A kasiorke z kad bierzecie ??? Kredyt czy dobra wola rodzicow
Jestem ciekawa ile kosztuje budowa małego domku!! TYlko zeby byc razem:):) a w nim ja dziecko maż i duzy piesek to moje marzenia:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja wiem? trochę tam pooglądaliśmy i mieszkania dla singli też tam były
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałbym chyba dom.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie rodzinne, jak np. w Studio Morena?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

To czy mieszkanie czy dom to odwieczny kłopot. Ale zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, co potrzebujesz. My mieszczuchy to i nie widzimy opcji na zakup domu. Teraz się przymierzamy, żeby córce pomóc kupić mieszkanie na Morenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na ten moment na pewno chciałabym znaleźć odpowiednie mieszkanie od dewelopera dla siebie i mojego narzeczonego. Jednak słyszałam, że przed podpisaniem umowy deweloperskiej wartko skorzystać z pomocy tej firmy https://odbiorymieszkan.info/odbiory-mieszkan-warszawa zajmuje się ona odbiorem mieszkań. Co o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

ja marzę oczywiście o swoim domu, ale to marzenie dość nierealne póki co
_______
http://elkombud.pl/ - gdybyście coś działali z kanalizacją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda, żeby kupić mieszkanie nawet w starym budownictwie, trzeba się zapożyczyć na kilkadziesiąt lat. Moja córka z męzem niedawno także wzięli kredyt hipoteczny, bo wynajem mieszkania też nie jest tanie. Teraz rozważają wyjazd za granicę na jakis czas, aby spłacic ten kredyt jak najszybciej... Młodzi ludzie w dzisiejszych czasach naprawdę nie mają łatwo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli jesteś sama i szukasz czegos dla siebie to zdecydowanie wystarczy ci mieszkanko. Dom to za duzo dla jednej osoby. A kto wie, moze poznasz kogos kto tez juz bedzie mieszkac na swoim? Jak juz kogos znajdziesz to wtedy mozesz sie zastanawiac nad czyms wiekszym typu dom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie jest tak jak piszesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No trzeba przyznać bardzo dużo turystów jest...ale i tak spokój panuje:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cisza i spokój były, jak tylu turystów nie było ;) ale fakt, pięknie u nas bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz ta moja koleżanka ma 27... Warto naprawdę ogólnie tamte strony to z turystyki żyją bardzo dużo jezior...i wg cisza i spokój...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie dobre 30+ ;P
Może kiedyś odwiedzę skoro warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można wiedzieć ile masz lat?:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znałem kobietę o takim samym Niku...wiem że świat jest mały i dlatego pisałem:-)to wybierz się do Stężycy piękne miejsca wypoczynkowe:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pudło. W Gdyni nigdy nie mieszkałam, nie bywam nawet przejazdem. A Stężyca... nawet nie kojarzę gdzie to jest ;p
Moje życie to Gdańsk :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkalaś w Gdyni a działkę miałaś w Stężycy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i znasz. A skąd powinnam być? (za dzieciaka czy obecnie, bo to różne miejsca)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Miśka:-)skąd jesteś bo coś czuję że znam Ciebie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 2 lata temu kupiłem mieszkanie i dla mnie to jest dużo wygodniejsza opcja niż dom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

nnt. cyklinowanie parkietu - polećcie kogoś sprawdzonego (17 odpowiedzi)

Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego, kto cyklinuje parkiety (najlepiej za niezbyt wygórowaną...

ogród (11 odpowiedzi)

Cześć, wiecie jak zadbać o ogród przed zimą? Widziałem na stronie...

architekt wnętrz - polecane osoby (15 odpowiedzi)

Jeżeli korzystaliście z usług architekta wnętrz to poproszę o wpisanie osoby, którą możecie...