dr Małgorzata Holke - opinie

Temat dostępny też na forum: Rumia Rodzina i dziecko
Czy któraś z Pań jest/była pacjentką pani doktor...? Szczególnie proszę o opinie na temat prowadzenia ciąży. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

co do proowadzenia ciąży nie wiem osobiście ale słyszałam wiele pozytywów, Pani dr jest moją lekarką od kontrolnych wizyt bo nic się na razie nie dzieje i jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

Ponawiam. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z Panią doktor? W Internecie wiele pozytywów. Czy przyjmuje w ramach nfz w Gdyni?
Dziękuje za odp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

osobiście nie wiem bo chodzę prywatnie do innego lekarza, ale przyjaciółce prowadzi drugą ciążę i jest mega zadowolona, przyjmuje w Gdyni na wejherowskiej i zawsze jest tam masa ludzi do niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

już na wejherowskiej Dr.Holke nie ma już długo teraz w Rumii przyjmuje .Prowadziła moja pierwszą ciążę polecam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

Przyjmowała 16 października bo byłam z przyjaciółką i zapisała ją na 14 listopada więc chyba jednak przyjmuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

a w której przychodni..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

Przychodnia Lekarska Chylonia - adres: ul. Wejherowska 59 81-049 Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

wow dziękuję! Dziękuję za odzew :)
Zadzwonie na wejherowską jutro i się dowiem. Szukam ginekologa do prowadzenia ciąży. Ze względu na inne problemy zdrowotne musi to być dość dobry i czujny lekarz. Chyba, że polecacie jeszcze kogoś skoro już Wam tak dobrze idzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Małgorzata Holke - opinie

Bardzo miła pani , pomogła by czuć się porostu bez skrępowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...

odpieluchowanie - rady, wskazówki poprosze :) (20 odpowiedzi)

Dziewczyny biore sie ostro za nauke sikania do nocnika! Corka ma 2 lata i miesiąc, z nocnikiem...