Bardzo polecam (1) Po przeczytaniu niektórych zamieszczonych poniżej opini, naprawdę bałam się... Ola asia mama nikoli - opinia (1) nie ma tu miejsca zeby opiac jak pomogl mi dr gdy inni lekarze nie dawali... asia mama nikoli Polecam (1) Wizyty u dr Doeringa przebiegają w miłej i komfortowej dla pacjenta... paula
Odradzam !!!!!!!!!!!!! (1) Nie polecam tego PANA. W mojej opinii nie zasługuje On na miano lekarza .... Monika Odradzam !!!!!!! (1) Długo wstrzymywałam się z negatywna opinią, żeby nie oskarżać pochopnie, ale... ceri POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Jesetem po raz pierwszy w ciąży i wiem, że nie mogłam trafić lepiej.... Agnieszka beznadziejny (1) A moje dziecko po jego fantastycznej analizie usg miało mieć wodogłowei. Na... lola Polecam (1) Bardzo dobre podejście do Pacjentki a to jest najważniejsze dla kobiety w... Isia Tragedia (1) Do doktora trafilam calkiem przez przypadek, zaczęlam chocic do niego i tak... agnieszka bardzo polecam (1) Do dr. Doeringa trafiłam przez moja ginekolog z przychodni .Od pierwszej... weronika masakra (1) nie polecam pana doktora, nie wykrył u mojej córki braku przedramienia...co... gosia 1 wizyta kobiety w ciąży u humorzastego dr (1) koszt 130 zł, zrobił usg x2, pogratulował i to by było na tyle. Musiałam... koldi polecam (1) Myślę, że każdy z nas ma prawo mieć zły dzień i to niestety przenosi na... Grażyna Polecam (1) Do doktora trafiłam w grudniu ,z polecenia i jestem pełna uznania dla wysoce... Joanna Ł. A ja jednak polecam :) (1) "Jednak polecam" ponieważ pierwsza wizyta u Pana doktora bardzo mnie... Marta Nie polecam. (1) Coraz częściej slyszy się i wiem to z wlasnego doświadczenia, że doktor... pacjentka POLECAM! (1) PIERWSZĄ CIĄŻĘ CAŁĄ PROWADZIŁ WŁAŚNIE PAN DOKTOR. W PORĘ WYKRYŁ KOMPLIKACJE I... aga polecam (1) W 1. ciazy robilam u dr.Doeringa USG polowkowe. Wizyte wspominam bardzo... Kasia - Dania Same superlatywy! (1) Zwiedzilam juz wielu lekarzy w Trojmiescie poszukujac tego odpowiedniego;od... Kudlata Witam ponownie (1) Witam!bardzo fajny lekarz przesympatyczny kompeetentny przedewszystkim dobry... karolina