Pat - opinia (1) Miła a jednocześnie rzeczowa wizyta. Profesjonalne podejście do pacjenta,... Pat Wspaniały lekarz , najlepszy specjalista w Trójmieście (1) Byłam na wizycie u doktora w pierwszej i drugiej ciąży,druga była zagrożona i... Kamila Polecam!!! Bardzoooo (1) Uwielbiam Pana Doeringa!! Zawsze Mily i delikatny. Wszytko wyjasnia... Mloda Kobietka
JAK NAJBARDZIEJ POLECAM (1) Doktor prowadzil mi pierwsza ciaze i bylam bardzo zadowolona. Teraz jestem w... dominika Bardzo dobry lekarz! (1) Chodzę do doktora Doeringa od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona.... Ola wybitny specjalista (1) Drogie Panie powiem Wam , że nie ma lepszego specjalisty w całym Trójmieście... Asia Obsluga nie watra tych pieniedzy. (3) Na poczatku chcialam wspomnieć o braku jakiej kolwiek organizacji prowadzonej... Ika uwaga na Pania zrejestracji (2) Właśnie wróciłam z umówionej na dzisiaj wizyty z "kwitkiem" bo okazało się,... Wkurzona moje osobiste zdanie (1) Jestem pacjentką dr Doeringa od Września bieżacego roku, lekarz ma bardzo... Marta ODRADZAM (2) Odradzam! Na początku byłam zachwycona, bo sprzęt w gabinecie robi wrażenie,... Misc Bardzo dobry i miły lekarz (1) Powiem szczerze, że nie rozumiem tych negatywnych komentarzy i czepiania się... pacjentka Fachowy lekarz (1) Polecam wizyty u lekarza, bardzo sympatyczny, nie owija w bawełnę, konkretny.... Aga WYBITNY SPECJALISTA W DZIEDZINIE USG! (1) Wybitny specjalista w dziedzinie ultrasonografii. Posiada ogromna wiedze i... Kamila- mama piotrusia i kasi bardzo niesympatyczny!! (8) Niestety nie mogę podzielic tych pozytywnych ocen... W 2005r pana Doeringa... AO bardzo dobry specjalista (1) konkretna odpowiedź na każde pytanie, kompetentny lekarz iza Fachowy (1) Co prawda byłam u niego tylko na usg, ale za to ujął mnie fachowością i... Anka Przyciąga ta pamiątka z USG,ale podczas porodu skrócił moje cierpienie :-) DZIĘKUJĘ I POLECAM (1) Chodziłam do Dr.Doeringa na wszystkie USG. Przyznam,że przyciągnęła mnie do... Ola Arek - opinia (1) Jestem ojcem naszego przyszłego bobasa.Chcieliśmy sobie zrobić najwspanialszą... Arek Polecam (1) Pan dr został mi polecony przez wiele moich klientek i rodzinę. Bratowa... d odradzam (1) Określił tylko płec dziecka, niz poza tym. Wizyta trwała może z 4 minuty, bez... Joanna