fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Witajcie
Potrzebuje opini o powyzszym fizjoterapeucie. Doszly mnie sluchy ze jest mistrzem w tej dziedzinie i dla wielu fizjoterapeutow autorytetem. Chcialabym poznac Wasza opinie. Moze ktos akurat mial doczynienia z tym czlowiekiem i podzieli sie opinia.
Pozdrawiam Katarina
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Ciekawe czy byłaś u dra Skrobota? Jak oceniasz tego Pana? Mój mąż chciałby skorzystać z Jego usług, ale szukam opinii na Jego temat najpierw. Niestety nie znajduję zbyt wielu...(zaledwie dwie na innej stronie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Ja polecam! Zna się na fizjoterapii jak nikt inny, dzięki niemu uniknąłem operacji kręgosłupa!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

ten facet jest jakiś dziwny
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Jestem świeżo po pierwszej wizycie u tego Pana. Wydaje mi się, że jest znakomitym specjalistą. Zrobił bardzo szczegółowe rozpoznanie/wywiad i znalazł przyczynę mojego zchorzenia. Byłem u 4 ortopedów i żaden nie skutecznie potrafił pomóc. Proponowali tylko abym dał dię pokroić (czyt. artroskopia).
Pan Wojciech zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Zasugerował nawet leczenie z fizykoterapeutą w NFZcie aby nie narażać mnie na koszty.
Ogólnie polecam jego usługi.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Zlote rece!
kilka lat dokuczal mi kłujacy bol gdzies miedzy zebrami. Z czasem juz ani lezec ani stac ani siedziec. Kilka "chrup, chrup" w plecach i po jednej (!) wizycie i bardzo szczegolowym wywiadzie bol zniknal. Zostalam ostrzezona o tym, ze moze nawracac. Wrocilo dopiero 1.5 roku pozniej i znow sie wybiore. Po drodze przy wyjsciu z gabinetu, spotkalam pacjenta, ktory bardzo powoli, wchodzil po schodach, jak sie okazalo, po potraceniu przez tira. Mial nigdy nie chodzic. I moj bol plecow jakby przy tym stal sie zupelnie nieznaczacy...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Czy ktoś ma świeże opinie o tym specjaliście, czy kogoś wyprowadził z lordozy szyjnej zniesionej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

może ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

nie polecam usług tego człowieka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Może ma wiedzę teoretyczną ale praktyka i podejścia do pacjenta żenujące.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 15

Andrzej jeśli oczerniasz człowieka to napisz na jakiej podstawie!!! 10 lat walczę z przepuklinami kręgosłupa, odwiedziłem wielu lekarzy i fizjo. Pan Wojtek może i jest specyficzny, ale zna się na rzeczy, a to chyba jest najważniejsze,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Jeden z najbardziej doświadczonych fizjoterapeutów w Polsce. Ogromna wiedza. Nauczy jak się poruszać, jak ćwiczyć, jak żyć z chorobą. Nie chodzi mu o kasę, tylko o zdrowie pacjenta - po kilku wizytach polecił mi zapisanie się na dalszą rehabilitację w Sopocie z NFZ-tu. Wielki szacunek dla pana Wojtka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Bardzo dobrym terapeuta manualnym jest Kowalski Jarek. Ma gabinet rehabilitacji w Gdyni http://www.fizjomanual.com
Mnie pomogły wizyty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Dr n. med. Wojciech Skrobot jest doskonałym profesjonalistą, nie nastawionym na zysk ale zainteresowanym leczeniem pacjenta. Moje dość znaczne dolegliwości z kręgosłupem, pomimo leczenia trwały kilka miesięcy. Po siedmiu zabiegach u pana doktora nastąpiła radykalna poprawa. Pan Doktor jest osobą skromną, wrażliwą, o dużej kulturze osobistej, bardzo lubiącym swój zawód i ciągle rozwijającym się. Traktuje pacjenta według najlepszej tradycji sformułowanej przez Hipokratesa, co sobie jako emerytowany lekarz, bardzo cenię. Pełna wdzięczności - gorąco polecam.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Wspanialą opinie o rehabilitacji kręgosłupa mam o terapeucie od masaży i manualnego nastawiania w Slupsku. Jest tam Andrzejewski i ma gabinet https://kcp.pl/lekarz/andrzej-andrzejewski/fizjoterapeuta/slupsk/ polecam mocno bo szczodrze zdrowko daje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tego fizjoterapeuty niestety nie znam, ale zobaczcie sobie cenrum rehabilitacji Pomorski Rehabilitant, chodziłam do nich na fizjoterapię i chwalę sobie, bark już tak nie boli jak wcześniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

dlaczego Rosadzinski umieszcza opinie co kilka dni w tym pod opiniami innych fizjoterapeutów lub lekarzy w tym tu w opiniach mojego kolegi....ten pan nawet lekarzem nie jest. Otóż umieszcza bo kiepsko z pracą jak umiejętności średnie lub słabe. Np pisze na swojej stronie że opracował program leczenia bółów kręg.....cóż wszystko opracowali inni np. w USA,Niemczech itd lata temu. Więc już p.Rosadziński skończ Pan z tą reklamą bo na ZnanyLekarz inni są w zawodzie 20 lat i mają 3-5-8 opini a tu wszędzie są reklamy Rosadzinskiego, to kiedy sen, jedzenie itd....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

A gdzie ktoś wyżej pisze o Rosadzinskim? Ktoś chyba spamuje na siłę i robi komuś antyreklamę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

dokładnie!!! nieładnie tak kogoś oczerniać na forum bez powodu, pacjenci zamieszczaja bo sa zadowoleni i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tez chodziłam do rosadzinskiego na rehabilitacje, wszystko w jak najlepszym porzadku, pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

mało mi płaci więc na tych 3 forach są opinie o tym ostatnim fizjo Rosadz. w tym samym czasie dodane czyli np 7 godzin temu w tym na forum o innym człowieku.
https://forum.trojmiasto.pl/fizjoterapeuta-Wojciech-Skrobot-opinie-t512539,1,50.html
https://forum.trojmiasto.pl/Dobry-fizjoterapeuta-w-przystepnej-cenie-t651233,1,50.html

https://forum.trojmiasto.pl/rehabilitant-marcin-rosadzinski-opinie-t730387,1,50.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi nie pomógł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: fizjoterapeuta Wojciech Skrobot - opinie

Jako student Pana Doktora mogę powiedzieć że jest świetnym praktykiem i teoretykiem. Lata doświadczenia i ciągła chęć doskonalenia się w zawodzie mówią same za siebie. Jest to osoba dość specyficzna, niemniej cechuje go niezwykle indywidualne podejście do pacjenta co można ocenić jedynie pozytywnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na czym polega ta specyfika? polecono mi Pana Doktora a teraz się boję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cum on jakie opinie (8 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...