iTaxi.pl

Taxi

Gdańsk, Warszawska 74

snaks - opinia (1) Najtańsza korporacja taksówkarska w Gdańsku a usługi na najwyższym poziomie.... snaks Marta - opinia (1) Zamówiłam taksówkę 2 godziny przed. Następnie pani poinformowała mnie że... Marta Anna T. - opinia (1) dramat!! Stanowczo odradzam. Ostatnio nie zdążyłam na pociąg, bo kierowcami,... Anna T.
Matylda - opinia (1) Kierowca miły, samochód w porządku, klimatyzacja działała. Nie mam żadnych... Matylda Ola - opinia (1) Godzina spóźnienia, niemiła dyspozytorka. Nie polecam. Ola Rafał - opinia (1) Polecam szybko tanio legancko ,bardzo dobra cena za uslugę ,autko czyste... Rafał Małgorzata - opinia (1) Brawo As Taxi i Pan Michał Orzech. Jedyna firma w której będąc osobą na... Małgorzata Klientka - opinia (1) Niedawno zaczęłam korzystać z usług tej firmy i jestem bardZo zadowolona ,... Klientka Andrzej - opinia (1) Jak najlepsze wrażenia! Zamówiona z wyprzedzeniem taksówka czeka o oznaczonej... Andrzej L. - opinia (1) Jak można mówić klientowi, że ma czekać pół godziny na taksówkę, po czym... L. Jan - opinia (1) Odkąd kierowcy sami się kontaktują duża zmiana na plus! Brawo! Jan Zygmunt - opinia (1) Jestem zadowolony z obsługi nieraz jest dłuższy czas oczekiwania Zygmunt Mateusz - opinia (1) W ostatni weekend podczas imprezy jak zwykle nie zawodni. Trasa do i z pubu... Mateusz Monika - opinia (1) Wczoraj zamawialam taksówkę na następny dzień, na 6:10. O 6:05 dzwoni Pani z... Monika Największe rozczarowanie firmą taksówkową w moim życiu! (1) Poprzedniego dnia zamówiłam taksówkę z Sopotu na lotnisko na godzinę 8:30 -... Ania super as taxi (2) Dziękuję za sprawną, szybką i miłą obsługę.Dawno już nie spotkałam tak... ka2018 Jak zawsze bezbłędni (1) Od lat niezmiennie. Najniższa cena, żadnych ukrytych opłat, czas oczekiwania... Sebastian Jak zawsze nie zawodni (1) Mimo, że zaspałem na pociąg (nie zadzwonił budzik) to udało mi się zdarzyć.... Marcin dla mnie beykonkurenczjni (1) Chociaż mam wrażenie ze flota nieco w rozsypce to i tak zawsze tanio biora i... mysza Najlepsze taxi w mieście (1) Polecam, bardzo tanio i szybko Soldatk