iTaxi.pl

Taxi

Gdańsk, Warszawska 74

Podziekowania dla kierowcy 48 czarny passat (2) Jestem stałą klientką któryś raz trafiłam na tego kierowce . Pierwszy raz jak... Klientka lat 37 najlepsza korporacja w trójmieście (1) Jeżdżę z Asem od początku i nigdy nie miałem żadnej negatywnej sytuacji.... Kuba Super (1) Hej, polecam wszytskim as taxi, tańsza w porównaniu do konkurencji firma,... Klientka
Uwaga- szara mazda nr boczny 218AS (2) (3 minuty temu) Szara mazda o numerze 218AS. Z takim chamstwem się jeszcze... Staly klient Kierowca tragedia (1) Szara mazda o numerze 218AS. Z takim chamstwem się jeszcze nigdy nie... Stały klient Niezadowolony klient (1) Już nigdy więcej nie skorzystam z usługi As.Kierowca o numerze bocznym 445 to... JJ Polecam As Taxi (1) Korzystam często z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio jeden... Asia Niezawodni (1) Chciałem pojechać dzisiaj inna korporacją, która mnie wystawiła dzwoniąc po... Sebastian Pan kierowca super! (1) Dziękujemy Panu prowadzącemu w dniu dzisiejszym ( 18.02 18) niebieska Skodę... Asia i Marysia Agnieszka (3) Do dzisiaj korzystałam z AS Taxi z polecenia. Ale to co mnie dzisiaj... Agnieszka Najtańsza taxi w Gdańsku!!! (17) Witam wszystkich, ostatnio skorzystałam z firmy AS TAXI. Poleciła mi ja... Klientka Coraz gorzej! (1) Korzystam z As-a już wiele lat i niestety muszę stwierdzić że jest coraz... Oliwianka Wszystko ok ;) (1) Jeżdżę od lat tylko z asem i nigdy nie miałem problemów ;) zawsze czysto... Sebastian Żenada (1) Zamawialam taxi na daną godzine po uplywie czasu przyjazdu dzwoniąc i pytajac... Iwona Stała klientka (4) Jestem zdumiona komenarzami nie ktorych tu osob. Samochod ma Nas zawiesc z... Kobieta SZOK (2) Jestem w szoku. Prawie nigdy nie piszę opinii ale dzisiaj byłam na prawdę... anonim Zawsze korzystałem z usług tej firmy, aż do czasu (3) Zamawiam często kiedy wracam z podróży i jest to w godzinach 01-04 w nocy,... Szef Super Kierowca p. Darek - boczny 98- bardzo polecam (2) Jeżdżę z As taxi już kilka lat i jestem bardzo zadowolona z obsługi .... kobranocka2006 Kpina (1) Zamówiłem taksówkę czas około 20 minut okej spoko normalne ale gdy minęło 35... Rafał Nie ma lepszych (1) Wdzystko ok w tej cenie usługi nie ma lepszych taxi w Trojmiescie.Korzystalem... Artur