iTaxi.pl

Taxi

Gdańsk, Warszawska 74

Średnio to wygląda.. (1) Korzystałam już wielokrotnie z usług AS taxi. Do tej pory uważałam ich za... k8 Oszukany (6) Korzystałem ostatnio z usług AS Taxi i chyba po raz ostatni. Cwany pan chciał... Krzyś Nie polecam kierowca 85 (3) Zaczynając od początku: Kierowca nie odpowiada na dzień dobry, jedzie nie tą... Marcin
NIE, NIGDY ,KPINA Z PASAŻERA (4) Nie mogłem zamówić wcześniej busika na konkretną godzinę,trudno. Po... AS/moje iniciały/ REWELACYJNA OBSŁUGA (1) SZCZERZE POLECAM PANA Z NUMEREM 92 MIŁA OBSŁUGA PRZYSTĘPNE CENY, KIEROWCA... MONIKA as taxi SUPER (1) Nie spotkałem bardziej miłej obsługi, miła atmosfera podczas jazdy, kultura ,... Majdan NIGDY WIECEJ!!!!!! (4) Dzwoniąc na taksówke dowiedziałam sie ze czekać musze 15 minut -OK. Mineło... Paulina Fatalna jakosc obslugi! (3) Korzystalam z uslug As taxi juz pare razy, ale nigdy nie zostalam tak chamsko... K8 TANIO,TANIO,TANIO... (1) As taxi jest SUPER. Przede wszystkim BARDZO TANIO!!! Panowie i nawet jedna... kasia 12509 OK (2) POZA WIĘKSZOŚCIĄ MEGA NIEUPRZEJMYCH PAŃ DYSPOZYTOREK,WSZYSTKO SUPER,TANIO,... DOMINIKA wszystko ok (1) Czytalem opinie o tej korporcji i powiem szczerze ze obawialem sie ze... marcin londyn AS jest w porządku. (1) Ceny przystępne jak na taksówkę w Trójmieście (nawet w nocy). Kierowcy w... Redaktor Broda Nie polecam. (4) Dla nich 5 minut to tak naprawdę ok. 15 minut. Ja wszystko rozumiem, ale... Max. opinia (1) miłe zaskoczenie po pokonaniu drogi z zaspy pod bramę wyzynna z panem... Pati polecam (1) Szybko tanio i miła obsługa. Jedyny minus to że czasem długi czas... Braks Nic nie może przecież wiecznie trwać:) (2) http://www.youtube.com/watch?v=LBmUBMnuU2k Na razie POLECAM:) obsługa -... xxx Polecam! (1) Najtańsza taksówka jaką znalazłam, profesjonalna obsługa, czysty i zadbany... Agnieszka Najtańsza Taxa w Gdańsku (nawet z postoju). (3) Korzystam dosyć często. Czas oczekiwania od 5 do 15 minut. Samochody różne... Mar polecam (3) polecam głównie ze względu na ceny. często podróżuję taxi i muszę przyznać,... Ania Nareszcie TANIA korporacja taksówkowa (6) W sobotę skorzystałam z usług nowej korporacji AS TAXI. Mają naniższe stawiki... Ania