iTaxi.pl

Taxi

Gdańsk, Warszawska 74

Jestem bardzo zadowolona (1) Od kilku miesięcy jestem stałą Klientką AS TAXI. Jestem bardzo zadowolona z... Danuta W końcu nowoczesne i przystępne cenowo TAXI!!! (1) Polecam firmę AS TAXI. Skorzystałem i jestem bardzo zadowolony, na tej samej... Darek nigdy więcej !!!!!!! (2) Jeśli komuś zależy na czasie aby dotrzeć do konkretnego miejsca zdecydowanie... Aga
ja jestem bardzo zadowolony (1) jechałem z młodym, sympatycznym Panem srebrną chyba skodą lub passatem ari nie polecam AS taxi !!! (1) dodzwoniłam się po trzech razach, pani powiedziała że będzie po 10 minutach a... Kasia polecam (1) Najtańsze taxi w Trójmieście. Zamawianie ok, ale dość czesto oczekiwanie na... kkk OMIJAC TĄ FIRMĘ STRASZNIE DROGO (8) DŁUGO SIE CZEKA NA TAKSÓWKE A DO GDYNI BIORĄ TARYFE POWROTNA PRZEŁANCZAJĄ NA... zawiedziony Na codzień sam jestem kierowcą i jeżdzę autem (1) Dzisiaj musiałem dostać się z Sopotu do szpitala na ul. Polanki i z powrotem.... Marcinek PRZESTROGA 45MINUT (2) 45 MINUT SIE CZEKA PO CZYM DZWONIA ZE TAXI NIE MA W POBLIZU CENY TAKIE JAK... MAREK Korzystajmy z dobrych usług:):):) (2) Z wielką przyjemnością skorzystałam z As Taxi,czekałam krótko,bardzo miła... Brygida Baran Przestałam korzystać z taksówek As (4) Pan taksówkarz, został poproszony przez mojego kolegę o podanie orientacyjnej... Katarzyna bez stronniczo (1) moze kierowcy jezdza na gps ale technika jest od tegokazdy sie uczy . jest... zorro ... (1) Znajomi zamowili taxi, z Moreny do Bretowskiej Bramy (trasa prosta, na moje... AA SUPER TAXI (1) Naprawde fajna firma,taksowke zamowilem juz tydzien przed przylotem do Polski... Pawel Wszystko fajnie bo tanio... (1) Fajnie bo tanio ... ale przyjechało po mnie trupisko (chodzi o samochód), że... Wojtek co w nocy baluje Bardzo miło i niesamowicie tanio! (1) Polecam wszystkim ta firmę! Miła pani przy telefonie, miły kierowca, ładny,... klientka Chcesz być zrobiony w koni zamów AS TAXI (2) Zamówiłem taksówkę w sobotę o godz. 00.10 zamówienie przyjęte czas... zen SUPER POLECAM !!! (1) Korzystalem w nocy z ASA jestem bardzo zadowolony. U nich nocna stawka jest... Robson Bez zarzutu! (1) Szczerze polecam usługi As Taxi. Szybki dojazd, duża dyspozycyjność, uprzejmi... Dominik Sebastian - opinia (1) NIE POLECAM TAKSÓWKARZA NR 8 Z PASSATA KOMBI JEST BARDZO NIE UPRZEJMY ORAZ... Sebastian