iTaxi.pl

Taxi

Gdańsk, Warszawska 74

Konkurencja dla i tak juz taniego komfortu. (1) Krotko o zwięźle: Czas oczekiwania wcale nie odbiega od normy, ceny mocno... łukasz POLECAM (1) przejazdy wychodza bardzo tanio. niekiedy nawet o 1/2 taniej. D. negatywne opinie (1) jechałam asem w nocy polecam bez drugiej taryfy, kierowca kulturalny, a te... pola
Tragedia (1) Niewiele taniej a kierowcy beznadziejni , nie znają ulic ,jeżdzą na gps i... Anna KASIA - opinia (1) BARDZO FACHOWA OBSŁUGA,KIEROWCY KULTURALNI I SUPER CENA A PANIE NA BAZIE... KASIA nie polecam (1) Kierowcy nie znają topografii gdańska, nie sa wcale kuluralni, ceny nie są az... Marlena niska cena to za mało (4) Wiedziałam od początku, że w Sylwestra będzie trudno o taksówkę. Zadzwoniłam... 123ed Dużo do życzenia (2) Firma nie jest zbyt profesjonalna. Pani która odbiera telefony robi se jakieś... Arek Taxi !! (1) Tanie Taxi Wrocław, Polecam Era - 787 696 377 Plus - 727 538617 Plus -... openka nie korzystaj z tej firmy (2) Próbowałam zmienić korporację ale niestety to była pomyłka .Ta firma to... aśka super taxi (1) BArdzo przyjemni kierowcy,atmosfera przyjemna ceny co najważniejsze... Wiesia Rewelacja (1) Nie wierzę w te negatywne opinie,to pewnie durna zazdrosna... lekarz Rewelacja (1) Szczerze powiem ,żę rewelacja kierowcy młodzi nie doświadczeni , ale za to... Marian moim zdaniem super (1) Witam wczoraj jechałam taksówką z tej firmy i muszę powiedzieć, że jestem... Katarynka Polecam !! (1) W sobotę poraz pierwszy jechałam tą korporacją , jestem bardzo zadowolona... Magda Nareszcie tańsze taxówki w Gdańsku (1) Dostałam ulotkę od firmy DALKOM i tak sie złozyło że w sylwka oczywiście był... Sylwia SUPER KORPORACJA (1) taxóweczki swietne tanie jedyny mkankament to czas oczekiwania ale mniejmy... Dawid Polecam (3) Może jeszcze malo znana, ale na prawdę tania i dobra firma! Nie wiem, czy w... K