iTaxi.pl

Taxi

Gdańsk, Warszawska 74

jestem stałą klientką (4) ale mam kilka zastrzeżeń, po pierwsze - płatność kartą to problem, po którym... Asia Pełna klasa!!!!!!!!!!!!!! (1) Od jakiegoś czasu korzystam z usług firmy As Taxi Jestem bardzo zadowolony... Rafik as (1) Wszystko w należytym porządku , polecam! klientka
Polecam :) (1) Korzystam często od około roku. Raczej nie piszę opinii ale jak czytam co... stały klient Jestem zadowolona (1) Korzystam dość regularnie z usług tej firmy od dłuższego czasu i jestem... Stała klientka Ogolnie ok ale.... (3) za kazdym razem jak jestem w Polsce korzystam z uslug AS Taxi. Genealnie... sylwia porażka (2) Kierowcy nie potrafią trafić pod wskazane adresy!!!!!!!!!!!! Czas oczekiwania... Monika Taxi Gdansk (1) Witam wszystkich. Ide Gdayns babci, powiedz mi dobre nie drogie taksowki. Danielnic Idealne (1) Korzystam od lat. Wspaniali kierowcy, dobre ceny, zadbane samochody. Nie mam... M Niepoważne traktowanie klienta nigdy więcej AS TAXI (2) Zamówiłam taxówkę na 6:50, czekałam, a o 6:50 pani zadzwoniła, że jednak... BYŁA stała klientka Super AS TAXI (1) Od 3miesiecy korzystam z usług AS Taxi i jestem mile zaskoczony cenami!... jarekh99 najlepsza korporacja w trójmieście (1) Jeżdżę regularnie taksówkami. AS wypada zdecydowanie najlepiej cenowo.... Executor Piotr - opinia (1) W Trójmieście korzystałem z różnych firm przewozowych, jednak ta jest chyba... Piotr Zadowolona (1) Ostatnimi czasy zaczęłam korzystać w firmy AS TAXI i muszę przyznać, że... Nowa Tylko as taxi 58-19-660 (2) Expeesowy dojazd, ceny bardzo dobre i sms z info ze taxi stoi pod adresem... joanna Najlepiej (1) Kierowcy zawsze mili i kulturalni. Właśnie jestem po podróży z bardzo miłym... cha zepsuty taksometr (3) zepsuty taksometr kierowca zproponował kurs na kilometry cała trasa miała 12... Artur Bezkonkurencyjni OD LAT (1) Z usług As Taxi korzystam odkąd korporacja pojawiła się w Gdańsku (ponad 3-4... Adrian Zawsze miło, tanio i na czas. Polecam każdemu. (1) Zawsze bezproblemowo a korzystam z ich usług już od kilku lat. Polecam... Patryk Nie polecam (1) Czas oczekiwabia 20nawet do 40 min wiec jezeli komus sie spieszy odradzam... MACIEK