kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje od 6 lat i co tu dużo mowic większość znajomych i rodziny się odemnie odwrocila traktując mnie jak tredowata(te dziewczyny które chorują na pewno wiedza o czym mowie).Fajnie byłoby się poznac bo przecież razem raźniej a kto inny lepiej zrozumie chorego niż ten co sam choruje.Niestety nerwica to ciezka choroba która ciężko innym zrozumieć i trudno z nia walczyc ale może wspólnie jakos dojdziemy z nia do ladu:)Ja mam 32 lata mam dwoje dzieci syna-13lat i corke-6lat mieszkam w Leszczynkach.Czekam na odzew o goraco pozdrawiam:)
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jeśli masz ochotę pogadać zostawiam swojego maila.
doris1208@interia.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Czesc. Jestem Ela. Ja zmagam sie z nerwica 26lat. I mam dni gdzie czuje sie dobrze a sa gdzie wydaje mi sie ze zaraz umre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej. Jestem Ela tez lecze sie na nerwice od 26 lat i to sa takie etapy raz jest lepiej a raz okropnie. Psychiatra to traktuje ludzi z nerwica jak kogos kto wymysla albo panikuje.Nie rozumieja ludzi chorych jak to potrafi byc uciazliwe. Wchodze do gabinetu to wiele mnie nie slucha pisze cos sobie przepisze leki i dowidzenia. Ja nie jem tych lekow zazywam leki uspokajajace bo po tych psychotropach to ja nie moglam nic zrobic. Chodzilam jak pijana glowa ciezka nudnosci jak niewiem nic nie moglam jesc a tez mam dzieci w wieku szkolnym musze jakos funkcjonowac zawiesc do szkoly odebrac itp. Tez mam napadowe leki i cuda wianki sie ze mna dzieja .Juz nie pamietam kiedy czulam sie tak normalnie. Czyli jak zdrowy czlowiek. Pozdrawiam cie mocno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Kochana mi pomogła suplementacja witaminowa , czyli Wit z grupy B, niacyna D3 B12 i tran.podaje mój nr533888350 pozdrawiam i przytulam Cię mocno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Nerwica i jej objawy. Jak sobie radzić ? Forum wsparcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Nerwica i jej objawy. Jak sobie radzić ? Forum wsparcia

Zalozylam grupe na fb zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Moze warto założyć grupę Nerwica na fb
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam, także brałam Asertin i po nim dostałam prawdopodobnie ostrej biegunki i raczej na mnie nie działał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Xydro można tylko trochę zażywać.Nie wolno na stałe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam, biorę Depralin 10 mg czy ktoś jeszcze go bierze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Ja po jakichś 3 tygodniach zauważyłam poprawe tzn nie kołatało mi juz tak serce..może poprostu asertin nie działa na Ciebie i powinnaś zmienić leki. Zadzwon do swojego psychiatry i zapytaj napewno Ci coś doradzi :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej, jeśli chcesz pogadać napisz proszę do mnie :( kasiakaleta@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej ja też mam 32l , i rocznego synka choruje od 2l ,ale dopiero miesiąc temu zdecydowałam się iść do psychiatry i psychologa .Cały czas czuje niepokój wewnętrzne roztrzęsienie, mrowienie twarzy a najgorsza jest tachykardia i uczucie omdlenia :( odbiera mi to cała radość życia.
Również biore Asertin 100mg , i lexotan 3mg który zaraz będę musiała odstawić.
Mam pytanie po jakim czasie zauważyłaś poprawę po asertinie ? Wzielam już cale op 30tabl i szczerze nie widzę poprawy wręcz odwrotnie .Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Nie..raz byłam ale kobieta do której poszlam poprostu mnie zanudzala. Ja znam główny powód od którego się to zaczęło. Miałam trudne dzieciństwo rodzice pili,rodzeństwo jest ode mnie dużo starsze i szybko poszli z domu wiec zostalam z tym wszystkim sama. Obsesje na punkcie swojego zdrowia mam od dziecka z kazda pierdoła jeździłam na pogotowie bo oczywiście tak sobie wkręcalam ze to coś strasznego a na pogotowiu mowili ze to historia i do domu . Dopiero jak miałam 19 lat poszlam pierwszy raz do psychiatry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

A chodzisz na terapię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej ja mam 32 lata od 19 roku zmagam się z tym pieroństwem.. Z objawów juz miałam chyba wszystkie możliwe. Biore asertin 50 ostatnio jak odłożyłam bo myslalam ze jest lepiej to nerwica znowu wrocila po 2 miesiącach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej czytam właśnie twoje objawy miałam to samo wstydziłam się iść do psychologa i mój kardiolog mnie wysłuchał przepisał mi xydroxyzyne nie uzależnia nie odurza a bardzo pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jak sobie poradzilas? Dostalas jakis lek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jaka diagnoza neurologa? Jak się obecnie czujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (25 odpowiedzi)

Tak w temacie możecie kogoś polecić?

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...