nnt. Przepis na botwinkę:):)

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Koleżanki:):) Podajcie mi krok po kroku jak i z czego ugotować botwinkę:) i ile casu co się gotuje:) p.s. oczywiście bez gotowania na mięsie:( nie lubię.- preferuję kostki rosołowe:) Dziękuję z góry:) Mam w planach jutro ją zrobic:):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

http://www.gotowanie.wkl.pl/szukaj.php?key=botwinka&szukaj=Szukaj&sp=2&s_in%5B%5D=1&date1=&date2=&aut=

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

hahaja juz ugotowalam na jutro..ale wszystko z głowy i "na wyczucie"..generalnie gotuję mięsko w wodzie z wegetą poźniej dodaję pokrojoną botwinkę ( 2 pęczki) i poo jakis 10 minutach doproawiam octem,,odrobiną cukru i zagotowuję.po przestygnięciu dodaję śmietakę 18%do gotowania. mmmmm....nie moge sie doczekac...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

ja do tego muszę mieć jajko na twardo i obowiązkowo ziemniaczki z koperkiem+pietruszką+szczypiorkiem i skwarkami :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

no to ja właśnie chcę taką z jajkiem i ziemniakami:) a ziemniaki gotuje się osobno?? czy kroi się w kostkę i wrzuca do zupy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

zdecydowanie gotuje się osobno :)

i podaje na 2 talerzu :)

a ugotowane jajko kroisz (u mnie na połówki lub ćwiartki) i podajesz w zupie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

oj dziewczyny ale mi ochoty narobilyscie na taka zupke;)Chyba tez zrobie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

no właśnie mi już też ślinka cieknie od wczoraji tak się zbieram i zbieram:):) będzie to mój debiut:):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

sama zgłodniałam ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

no ja już mojego pogoniłam na zakupy z listą:) dzis mój debiut:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

ja zeby ja zjesc musiala bym sama ugotowac, bo moj nie lubi :-) a ja leń jestem i do gotowania mam 2 lewe ręce.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

madziara84 - jak wyszła zupka?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

jej, dziewczyny, smaku narobilyscie... zrobilabym, ale w brukseli nie ma szans kupic lisci na botwinke. musze czekac, az mi w ogrodku wyrosna, a to troche potrwa, bo dopiero w weekend zasialam :(((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

Noooo kuliżanki !!! jestem po debiucie:):)co prawda narazie tylko ja jestem w jury i oceniłam zupkę bo mój A. jest w pracy ale jak dla mnie jest pre prze prze pyszna!!!Agusia dziękuję za pysssszzzzny przepis, wszystko robiłam według Twoich wskazówek:) do tego młode ziemniaczki z koperkiem mniam mniam i jajeczko czywiście:) juz zjadłam 3 miseczki musze coś dla mojeg zostawić:):) tylko myslalam że botwinka jest w kolorze czerwonym ale ja miałam malutkie buraczki przy botwince a z samych liści i łodyżek czerwone sie nie zrobiło:) ale ciiiicho tak miało byc:):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

na kolorek zawsze możesz dolać takiego koncentratu buraczanego z butelki ;) moja Mama tak robi :) do czerwonego barszczu i barszczu ukraińskiego też :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Przepis na botwinkę:):)

no to na przyszły raz bede już wiedziała, ale zupka na prawdę pychotaaa!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...